Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

Friends of Friends

lasitajs6. Dec 2021 09:14

Noguris no bērnkopības.
Tagad vismaz divi vakari brīvi.

ir doma


bauda
6. Dec 2021 09:12 [info]dzejairtraktors

Guy is like, I'mma be off soon anywaze. Who gives a fuck about ciba Latests Posts when I have my hot sassy Massey Ferguson beast waitin in the barn every mornin. Just gimme a sec and lemme finish this borin city paperwork and then all stars shallalignahh . . . FUCK OFF CIBA 4 EVER Es tevi nicinu (nevienu konkrēti!) jebšu tu neesi un laikam nekad neesi bijusi 'mana scēna', es tik un tā drīkstu tevi izmantot un izvarot kā platformu. Es NEKAD neizdzēsīšos, vnk neesmu tāds tips. Droši vari rakstīt iesniegumu policijai, I dare you even. Kas vēl nav skaidrs?!? #gangir doma


putnupr
6. Dec 2021 05:54

kā viens niiks var tik daudz rakstīt, nez, kāds izlasa ar'

3 raksta - ir doma


bauda
6. Dec 2021 01:00 Teh Deadly Avenger

Manas puses saundtreks (tas, ko pirms boksa mačiem katra čelindžera puse uzliek pirms uznākšanas ringā; kāds zina, kā to sauc? nav pacietības meklēt Telohzaurā) mūsu hipopatētiskajam EPIC MEME COCKFIGHT ar resorķiku. Nez, ko šis uzliktu? Resort, ko tu klausies?

I Am Godzilla, You Are Japan
https://burningwitchesrecords.bandcamp.com/album/i-am-godzilla-you-are-japan #esnopirku

ir doma


bauda
6. Dec 2021 00:31 LOX OR NOT 1.01

Lielais Cibas lohu cimdars ir atpakaļ no miroņiem, lai sniegtu izpalīdzīgu roku LCD (lielajam cibas dibenam) un meiteņu apcēlājam Bauda, kurš acīmredzot ir tāds lohs un androfobs, ka savā populārajā Lohu aptaujā (Rezultāti) iekļāva tikai vienu sieviešu dzimuma lohu, vispār paslaukot zem paklāja jautājumu par dženderu līdztiesību un tā tālāk. Lieki piebilst, ka vienīgais sieviešu dzimuma lohs izrādījās praktiski vienīgais nelohs, liekot man aizdomāties par nākamo jautājumu: a huļi cimdars tolaik palaida garām šo lohu? (Iespējams, viņš tobrīd ar savu Ludzas bojfrendu atpūtās Tenerifē un cibā neārdījās?) Ņiparjadoks! Tāpēc steidzami izsludinu papildbalsošanu, piedāvājot ņemt simbolisku dalību oriģinālās lohu aptaujas booster versijā! Individuālie balsojumi joprojām skrīnoti un ētiski neizpaužami. Uz priekšu!

Poll #21505 Laima Miziņa
Open to: All, results viewable to: None

Lūdzu, atķeksē visus lohus:


Paldies!

Tags: , , , ,

Garastāvoklis:: reduxx

ir doma


bauda
6. Dec 2021 00:07 Ciba halt

Vakardien plkst. 23:33 pašā Lielo kapu centrā jeb vietā, kur nekad nepastājos, pēc Mazā kapu loka ar saracēņiem -12 grādos, apstājos un izsmēķēju pēdējo no šīm paciņām ar domu, ka jaunu tabaku tagad kādu laiku vairs nepirkšu. Būtu pieticis vēl vienai cibai, bet ap 22.00 pie Miera ielas pēdējās Maximas iebirdināju saujā viena ļuļķa tiesu ļoti pateicīgam slāvu jaunietim, kurš vispirms lūdza cigareti, bet arī par tabaku bija priecīgs, vienīgi atteicās tīt uz vietas, jo pirksti nosaluši un u meņa doma uže jesķ rizla, ņinada. Jo labāk, gaidīju šo brīdi jau ar minimālu nepacietību.

Regulāri smēķēju tikai pēdējo (2021.) gadu. Pirms tam piecus (sākot ar 2015. gada 15. novembri) praktiski TIKAI veipoju, bet pirmoreiz tabaku pēc tā no-darvas pusnovembra uzvilku tikai nākamās vasaras Labajā Dabā, iepazīstoties ar [info]po (no kura arī nostreļīju, kas visai simboliski), un turpmākos gadus ciboju tikai epizodiski, jo, uzskatot to par vienu no 21. gadsimta mazajām cilvēces un progresa uzvarām, biju mērenā sajūsmā par veipošanu, ko tolaik vēl dažs labs izplatītājs centās lingvistiski mārketēt kā elgarēšanu lol: uzreiz atgādina to losi, pro kalēju (par aroda māku gan visu cieņu), kriptofašistu un kovidiotu Elgaru Wāgneru.

Pērnā gada otrajā semestrī pamanīju, ka pārāk bieži kompānijas un baudas nolūkos streļīju tabaku no saviem viesiem (nistagms bija visbiežākais upuris), un, lai šo liekēdības netikumu izskaustu, vienkārši atsāku pirkt tinamo tabaku pats. Sāku ar divām cigaretēm dienā, tagad ir jau padsmit, bet no rītdienas būs nulle. Kā es te tūlīt grasos (labdabīgi) paduksēt [info]mazeltov, apņemos.

Nikotīnu neatmetu. Turpināšu veipot uz velna paraušanu. Toties beidzot būšu brīvs no dūmiem un dvingas, ar ko arī apsveicu kā sevi, tā MDFD, kura neko tādu kaitīgu vispār nelieto!

ir doma


iztulko
[ pelnufeja ]
5. Dec 2021 23:36

Varbūt zināt, kāds varētu būt iespējams latviskais tulkojums spēlei ring-a-levio?

ir doma


ctulhu
5. Dec 2021 22:19 OMD?

Interesants komentārs no user Artis par jautājumu - kāda mūsdienās varētu būt jēga no obligātā militārā dienesta.

/ OMD nav par Tevi vai mani, bet par spēju mobilizēt/+turēt kazarmās dzīvo spēku atturēšanas efektam. /

Tātad šeit jautājums - kādā veidā šāds mobilizēts un protams ne pārāk labi apmācīts kontingents dos atturēšanas efektu?

[nepārprotiet, šis nav par pacifismu, šis ir par to kā valsts vai valstu savien;ibas aizsardzību organizēt max efektīvi]

39 raksta - ir doma


lilja_brik
5. Dec 2021 20:47

nedaudz palasīju cibas pašreizējo enerģētisko centru - man gandrīz nearvienu no runātājiem nav iepriekšējas pieredzes, nezinu, kas slēpjas aiz nikiem, bet pēc sajūtām šķiet, ka viens cilvēks pašlaik iet cauri maniakālajai fāzei, t.i. viņa prāts ir atdalījies no ķermeņa, un viņam būtu vajadzīga palīdzība, bet tā vietā daudzi iesaistās viņa teiktajā un uz to reaģē "pēc būtības", vai "pēc joka", vai, viņu provocējot, trigerējoties paši, un radot ietekmes sajūtu, ka it kā tas viss nenotiek tikai viņa galvā, ja ir tik daudzi, kas ir šajā sarunā... un tas kaut kādā ziņā attālina atgriešanos uz zemes, palīdzot ģenerēt neīstu, neiezemētu realitāti. bīstamība, ko sevī nes valoda.
un vispār kaut kādā ziņā visa rakstītā vārda telpa sevī nes šādu bīstamību.

40 raksta - ir doma


bauda
5. Dec 2021 20:18 Merilina

Bilde )

MDFD mamma arī nupat bijusi Tallinā, kur iegriezusies igauņu burves, realitātes šova Ekstrasensi kaujas divkārtējās (vai pat 3?) zvaigznes, seksīgākā Krievijas nekromancera Aleksandra Šepsa eks raganas Merilinas Kero maģisko preču veikaliņā. Neko pirkt nav uzdrošinājusies, tomēr nofotografējusi. Palūdzu, lai parāda arī man, un tagad dalos, jo gan jau, ka te arī vēl kādu viss tas austrumu ezotērētais un/vai ghotiskais trešs uzrunā kaut vai tīri izklaidei. Mani uzrunā, un, piemēram, pašlaik tulkoju (uz ENG) tādu krievu Вампиры средней полосы sēriju, kurai pieteicos tieši šī iemesla dēļ. Kvalitatīvi, mūsdienīgi, par sižeta potenciālajām dzelmēm komentāru vēl nav, jo, protams, pirms tulkošanas skatīties kaut ko tādu ir vienkārši kontraproduktīvi un arī no vienas sērijas mans verdikts būtu tāds, kāds tas būtu. Abažaju bezjēdzīgas tautoloģijas! Te treileris:

The Vampires of Midland

3 raksta - ir doma


bauda
5. Dec 2021 17:45 [info]resort gan ir vērā ņemams pretinieks

Žēl vienīgi, ka pošmīzis un laikam arī homofobs, bet citādi respecto par oriģinalitāti, kvalitatīvu šī blogu portāla nosaukumam atbilstošu kreatīvu un minimum banalitāti atšķirībā no citiem loxx. Drebiet bailēs tās dienas, kad Latentie kļūs par no-go zone, collateral damage un salauzīs visu internetu mūsu EPIC MEME BATTLE rezultātā. Tas būs kā Kingkongs pret Godžirū Tokijā (es piesakos pārstāvēt kaidžū fronti, k? jūtos vairāk reptiloīds nekā resorķiks, bet drīkst mani palabot)

Tags: , ,

4 raksta - ir doma


mazeltov
5. Dec 2021 16:40

Vai jūs esat ievērojuši, cik latviešu vīriešiem ir plāna āda? Es vēl tikai iesildos, bet viņi jau skrien sūdzēties pie tēta.

https://youtu.be/XIle_6Vzm5A

ir doma


mapats
5. Dec 2021 16:56

https://g1.delphi.lv/images/pix/768x438/UY_tXDJ7ld0/file34116047_9b9c1462.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=bmDUtHYUcRk

ir doma


basta
5. Dec 2021 14:40

Mani nemaz, nemaz neuztrauc doksings, tāpēc pilnībā nesaprotu sāpi, bet izskatās, ka ne es vienīgais nikotīna lomkās sēžu. vai arī artis ar liānu abi galīgi nīstajā kancelismā sagājuši:

https://twitter.com/tikums/status/1467220853695946752

7 raksta - ir doma


bauda
5. Dec 2021 16:36

Interesanti vispār, kāds ir to šerloku ratio, kuri pieļauj iespēju, ka visi tie konti varētu būt manējie? (Izņemot [info]balodis666 obvs, bet who knows, right?) Kā es, kaut vai teorētiski, spētu būt vienlaikus cieši aizmidzis vai, piemēram, triekt taurīnu, pīpēt un sist lohusklaču fotopastaigā kapos ar nistagmu, un paralēli dominēt Latentos ar random spamu? Es jums pateikšu kā? Pareizi! Tur jābūt vai nu pasakainam, vai dalbajobam, lai ko tādu pieļautu. Bet, ja nopietni, kā? Man ir divas versijas: 1) mēnessērdzība; 2) Kastaņedas nagvālisms, kur bija iespējams operēt ar savu dubultnieku, jebšu lasīju sen un māc vāras aizdomas, ka tas dubultnieks nebija lāgā kontrolējams bez pamatīgas prakses. Kādam ir vēl kādas versijas? Ai, gandrīz jau neviens ar mani te nerunās (izņemot uzmanības izsalkušo Laimu Miziņu un latentestest jauno karali Minetbounty Makanpimpu :))

1 raksta - ir doma


ulvs
5. Dec 2021 14:35

Fantazēju par trenēšanos brazīliešu džiu džitsu.

ir doma


bauda
5. Dec 2021 14:24 Telohs nav uzskatāms par vērā ņemamu pretiniekuAttēlā – rokgrupa

Laiks un foto autors nezināms


Ko nevar teikt par Krišjāņa Lāča troļļu konta Dibenmūzika autorību. Pats galvenais pierādījums tai, par kuru jau biju aizmirsis, taču tika piegādāts uzreiz pēc tāda parādīšanās manā redzeslokā ar paša Klāča idiotisku iešaušanu sev kājā pie Gnidrologa, kad viņš pēkšņi painteresējās, kādēļ esmu aizliedzis komentēšanas iespēju [info]arschmusik, pats to nekādi nevarēdams droši zināt, ja vien nav pats aizliegtais vai aizliegtais viņam to nav pastāstījis personiski (rekordīsā laikā), bet Klācis ir vairākkārt apgalvojis, ka nepazīstot. (Jebšu tas ir normāli; neviens mēs sevi tā pa īstam līdz galam nepazīstam! Bet tāpēc nav jāmelo citiem un sev :)

Savukārt mans kontroljautājums bija tikai apmēram kā pirmais lāpstas cirtiens mēreni atkusušā kapsētas zemē, kamēr tālāko rakšanu Lācis jau cītīgi veic pats. Vroģe sen vajadzētu būt zārkā, vākam ciet, un pašaizbērties, es te vēl tikai piemetu dažas saujas, bet rādās, ka vienīgais vērā ņemamais retardācijas pretinieks būs buldozers. Kur palika tas Šlesera elektorāts? Vajag buldozeru! 3.14vs007, mr_doom, fedrs, veči! Ja nenāksiet palīgā, es iedarbināšu nepareizo, absolūta ignore buldozeru. Vai jums to vajag?

Kas vēl? Ā jā, [info]swimpis! Nē, ne jau Šlesera elektorāts, bet on a somewhat related note, Nistagms man atgādināja, ka arī tam bijusi neveiksmīga sadursmi ar tramvaju (vai tas bija Rudakam?), pēc kuras laikam viena ekstremitāte kādu laiku atradās ģipsī. Pārējās peripetijas neatceros, bet kaut kur Simona cibas storijos jābūt. Tas būs doxx, vai visi tāpat zina, kurš te ir Simons?

ir doma


mazeltov
5. Dec 2021 13:03

Let's be real. Man piemērotākais sunītis būtu čivauva.
Mazs, mīlīgs, velnišķīgs!
Ar superjutīgu garastāvokļa barometru.

29 raksta - ir doma


bauda
5. Dec 2021 13:43 Strike six

http://klab.lv/users/arschmusik/1735.html?thread=8903#t8903

Krišjānis Lācis pēc izdzēšanās un solījumiem vairs nekomentēt anonīmi, bet godīgi rakstīt doktordarbu, moderēt Telohu un vismaz teorētiski padomāt par sieviņas apsēklošanu, turpina pašaprakties arvien dziļākā bedrē. Kas vēl jauns? Jāpskatās uz traktoriem. Ir doma par komūnu TRAKTORI UN DZEJA. Likt uz jaunākajiem klāāsiņiem, fergusoniņiem, džondīriņiem Rača un Buiķa un Liānas Langas dzeju, bet tur jau arī draudēs ar iesniegumiem un tiesu darbiem par autortiesībām, tas tev nebūs [info]mf_doom (mans parodijkonts, godīgi atzīstu, nekaunos, taisīju, nezinādams, ka MF Doom ir miris even)

ir doma


lavametender
5. Dec 2021 13:46

a es noskatījos visu get back un ne reizes neiemigu!

ir doma

Back a Page - Forward a Page