Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

Friends of Friends

izdziivotaaja21. Jul 2018 11:23

Nospļāvos & pasūtīju biļeti uz Wardruna. Ja jau priekšniece bija atcerējusies, ka pirms 2g biju uz viņu konci & speciāli iedeva brīvdienu, lai šogad arī tieku...lai manējais iet ieskrieties par fucking manas algas taupīšanu. Šorīt dusmīga & visi lai iet dirst!
Jau tā par gadu atlikām mūsu plānus. Vēl kkur 10 mēneši līdz plānojām kāzu lietu..principā braukt mēnesi vēl ātrāk...nu fuck. Vēl vienu gadu atlikt?
...un tetovējums niez kā traks. Grrrrrrrrrrrrrr!

ir doma


phz
21. Jul 2018 11:53 Knows his rages

Par ko diez varētu liecināt salauzta F4 poga tastatūrai?

ir doma


punkts
21. Jul 2018 11:52

Es varētu vest no rīgas ārā akmeņus. Ierauga akmeni uz ielas un izved, atbrīvo.

2 raksta - ir doma


pajautaa
[ sickboy ]
21. Jul 2018 11:09

Kur griezties, ja esi nogalinājis cilvēku, nozadzis viņa personīgās lietas, naudu, pasi u.c., piesavinājies viņa identitāti, nopircis metamfetamīnu priekš pārdošanas, ved no Latvijas uz Vāciju, bet rumāņi pa ceļam no tevis izkrāpj 45 eiro?

7 raksta - ir doma


khosmos
21. Jul 2018 10:39

Teikšu jums tā - Baltijas valstīs vispār pastāv tādas sektas, ka mati ceļas stāvus. Un viņi rīko tādus rituālus, kur gan jau tos bērnus arī upurē. Nezinu, kam, Mārim Jencītim? Trampam? Karalienei Elizabetei? Nu, nekā produktīva, kr4, tur nav.

Tags:

ir doma


ena
21. Jul 2018 10:37

Mana maate nekad nav palikusi ar mazbeerniem un sii reize bija apsoliita ka paliks uz vienu nakti un divaam dienaam. Bet tagad vinja paardomaaja jo tas esot paaraak gruuti un man nobruuk mans vieniigais izklaides vakars triis nedelju atvalinaajuma laikaa jo neviens cits nevar un man skiet shis nekad nebeigsies ka es noticeeshu un aplauziishos again and again and again

1 raksta - ir doma


khosmos
21. Jul 2018 10:16

Mārim Jencītim ir tāda sekta, kura pielūdz Ināru, elfu princesi, un veselu baru viņas radinieku. 100 punkti, viņi tusē ar tiem wannabe masoniem no Mārupes, un viņiem visiem ir kaut kāds pieņemtais ģimenes uzvārds.

1 raksta - ir doma


f
21. Jul 2018 09:58 : kaimiņu radītie trokšņi

ko var izdarīt, lai kaimiņiene atpestī mani no sava suņa kaukšanas?
vispirms jau ziemā viņa to kustoni tur ārā, lai arī kāds aukstums būtu, bet, protams, tā darīja padomju laikos, un tagad arī derēs, kaut arī tas suns kauc kā kauts visu laiku.
tad, es nezinu, vai viņi četros no rīta brauc prom, vai ko, bet četros no rīta, vai - citu dienu - piecos, sešos, tas suns sāk kaukt un modināt manī slepkavnieciskas tieksmes. galvenā problēma gan ir tajā, ka viņa kaukšana pamodina un neļauj aizmigt. vienreiz viņas suns bija norāvies no ķēdes un ieskrējis arī manā teritorijā.

vai man ir tiesības prasīt, lai viņa to suni vismaz netur ārā?

arī tagad viņš kauc.
un vakardien arī kauca ap deviņiem no rīta.
tas taču nav izturams.
ar remontiem tu vismaz zini ka kaut kad jau tā urbšana beigsies (kaut gan, protams, arī nevari būt drošs).

2 raksta - ir doma


laboratorija
21. Jul 2018 02:22


tagad
21. Jul 2018 00:56 M. Walker

"Many of the explanations for why we sleep circle around a common, and perhaps erroneous, idea: sleep is the state we must enter in order to fix that which has been upset by wake. But what if we turned this argument on its head? What if sleep is so useful - so physiologically beneficial to every aspect of our being - that the real question is: Why did life ever bother to wake up? Considering how biologically damaging the state of wakefulness can often be, that is the true evolutionary puzzle here, not sleep. Adopt this perspective, and we can pose a very different theory: sleep was the first state of life on this planet, and it was from sleep that wakefulness emerged. It may be preposterous hypothesis, and one that nobody is taking seriously or exploring, but personally I do not think it to be entirely unreasonable."

1 raksta - ir doma


tagad
21. Jul 2018 00:47

1 raksta - ir doma


ena
21. Jul 2018 02:45

Skatos pulkstenii oo bez poecpadsmit triis tad jau veel stundinju nevareeshu aizmigt

ir doma


prtg
21. Jul 2018 01:28

Waste Land (2010)

Tags:

ir doma


santech
21. Jul 2018 00:21

diezgan loģiski būtu, ja izmantojot pašapkalpošanās kases visam pirkumam būtu pāris procentu atlaide. tad točna no 5 kasēm 3 varētu būt mierīgi ciet arī pīķa stundās.

Mūzika: Front Line Assembly - Arise

2 raksta - ir doma


santech
21. Jul 2018 00:17

rupuči.. kad tas trafiks noresetosies, nu

Mūzika: Front Line Assembly - Arise

ir doma


santech
20. Jul 2018 23:47

Remontēju CV (jo ko gan citu tādu var sadarīt karstā piektdienas vakarā) un tur apkopoju datus no visādām cv versijām, vecās nahrenizējot. Līdz uzduros rindiņai:
iemaņas darbā ar datoru: kernel panic

Mūzika: Flooting Grooves - Luna

ir doma

kapnutelpa20. Jul 2018 23:14

mani vairs nepiš self-deprecation

es izaugu, smieklīgi, ka tik ilgs laiks bija vajadzīgs, lai saprastu, ka nav jēgas sevi mocīt, jāļauj to darīt citiem ehhehe

ir doma


ilona_pop
20. Jul 2018 22:08

Izteicu šodien un vispār pēdējā laikā uzvirmojošās emocijas saistībā ar vēlmi pēc Latvijas,
uz ko vācietis normālais, komfortā un attīstītā ekonomikā augošais, pilnīgā mierā saka - beeet, pabeidz izglītību un brauc uz LV, tu tak vari strādāt Latvijā, dziedāt operas korī un tā.
Man raudāt gribas par tādu domu vien- no visiem aspektiem, sākot ar profesionālajiem un beidzot ar ekonomiskiem. Bet vienlaicīgi, jūtams izdegums baigi cīnīties pa šejieni... Nu nav viegli tomēr vienam, ne vairs LV, ne šeit, māju nekur, gribas pažēloties, cerot, ka izliekot enerģiju, paliks vieglāk..
Tā ceru jau ilgi.
Varbūt tas gadiem hroniskais bezmiegs pie vainas nespējā sevi piecelt
Lielākais kaifs- kamēr normāli cilvēki atvaļinājumos, relaksē, bauda, uzkrāj spēkus- atlūzt uz pāris stundām dienas laikā


santech
20. Jul 2018 22:49

Ja Photoscape X nesaglabā sesijas/labojumus raw failiem kā, piemēram, Lightroom, tad kam tāda programma vajadzīga? Jo pat Fast Stone produkti saprot rawus un var kaut ko basic paeditēt un noseivot par jepegu. Droši vien, ka uninstall. Patriālos labāk to tur kā viņu Exposure X3

Mūzika: Fear Factory - Expiration Date

ir doma


pajautaa
[ neetiski ]
20. Jul 2018 22:17 Sīpolu desa

Vai Rīgā kaut kur ir iespējams iegādāties sīpolu desu (jēlas gaļas desa, ko zieķē uz maizes)?

Garastāvoklis:: hungry

6 raksta - ir doma

Back a Page