Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

Friends of Friends


ulvs
26. Sep 2018 08:28

Mana mīļākā Bauhaus dziesma. "Suņa spalva".


the man who was mortally wounded in war kept on fighting
the man who was cut to the quick by love kept on loving 
the man who was mercilessly tortured by thoughts kept on thinking 
the man who was crippled with concern kept on caring kept on caring
hair of the dog
hair of the dog
hair of the dog that turned
hair of the dog
the man whose eyes were sore from obscenities kept on looking
the man whose heart bled, killed by compassion kept on feeling
the man whose legs buckled under exertion kept on running
the man whose ears rang with the sound of his own name kept on listening
hair of the dog
hair of the dog
hair of the dog that turned 
hair of the dog

ir doma


ulvs
26. Sep 2018 08:15

Agdies. Es reti esmu ienīdis kādu tikpat ļoti, cik reizē es viņu mīlu, kā MakGregoru pēc cīņas ar Čadu Mendezu. Es tā alku, ka Mendezs sadauzis ar elkoņiem Konora seju, bet Konors prevalēja. Goda vārds, lēnām kļūstu par Konora MakGregora fanu. Taču joprojām šķiet, ka čečens Habibs viņu izvaros uz zemes. Mendezs is so old school afterall. Pirms 4. dienām notikušo cīņu var vaktēt te- https://m.youtube.com/watch?v=alvsnk3PDTg&t=887s

2 raksta - ir doma

izdziivotaaja26. Sep 2018 03:57

Meitēnam atkal nakts vidū uznāca bzdings kko gatavot xD ...Būtu es zinājusi, ka Vecrīgas/vēja kūkas tik viegli izcept, jau sen būtu to tik vien darījusi...vēl tik jāatrod perfektais pildījums.

..ak jā...kkad nesen uzkāpu uz svariem...salīdzinot ar manu smagāko dzīves posmu 3-4g atpakaļ, mīnuss gandrīz 20kg ^_^ ...bet visp laikam vajadzētu bišķ vairāk piedomāt pie barojošākas pārtikas. Lai gan no otras puses, drīz ziema un skriešana darbā sāk pamazām norimties :)

ir doma


ulvs
26. Sep 2018 03:21 apz.stāvoklis

"Small dick energy".

ir doma


seth
26. Sep 2018 02:52

And I'll be on my way then.


spect_actor
26. Sep 2018 00:47

Šovakar uzzināju, ka cilvēki par mani baumo. Es vienmēr esmu spējusi aptvert, ka mani noteikti kāds aprunā, bet iedomāties sevi baumās gan joprojām ir jocīgi. Un ļoti gribas noskaidrot, no kurienes tās radušās.

ir doma


santech
26. Sep 2018 00:10

Gribēju pilnmēnesi nofočēt. Konstatēju, ka statīvs jāmet ārā. nu ok - jāatstāj tikai external foto/video gaismām. Nokāpu krastā lai stabilāka pamatne. MmmmmmHm, kā tad. Lielā garā truba ar savu smagumu un vējā purināja statīva augšu, ka nekādā jēgā nekas nesanāca. Bet es vismaz centos. Iziet ārā ar kameru sagādāt jaunas fotogrāfijas. Lai neaizmirstas, kā poga jāspiež.

Mūzika: Mater Suspiria Vision - Opera Infernale (Featuring How I Quit Crack)

2 raksta - ir doma


magnolia
25. Sep 2018 23:56

Mēğinājums apskaut spilvenus un aizmigt.

1 raksta - ir doma


lidaka
25. Sep 2018 16:10

Karoche darbaa kaads izdomaaja, ka nafig nedosim cilveekiem neierobezhotas briivdienas vairs, bet taa vietaa atnjemsim naudas tiem, kuru paarteeja vairaak par 15 dienaam. Un, ak, kaa tas mani ir novedis. Grauzh taa, ka pilniigi gribaas iet prom uzreiz un pateikt visiem, lai iet kakaat.

ir doma


acidkitteh
25. Sep 2018 23:02

Brighter Death Now - Innerwar
Brighter Death Now / With Promises Of Death viss albums ir to vērts
Nordvargr - The Shadows Are Bent by my Presence

Tags:

ir doma


daria
25. Sep 2018 12:49

Piedāvājumu pieņēmu, 14.janvārī jāsāk strādāt. Gribētos gan vēl paskoloties, bet to varbūt vēlāk.
Šajā ceturksnī esmu sagrābusies 3 kursus + vērtēšu 2. Satiku Ryan, viņš saka, tas esot neprāts, vērtēšana vienmēr paņemot vairāk laika, kā plānots. Ehm. Varbūt esmu iegrābusies, bet nu neko darīt, abi pasniedzēji ir tādi, no kuriem daudz mācīties. Nu, un kursi arī abi tādi, kur vienā gribu atsvaidzināt zināšanas, bet otrā apzinos, ka palika diezgan daudz, ko vēl iemācīties. Būs jau labi, vienvārdsakot.

Šobrīd šausmīgi lētas biļetes uz Latviju. Tik lētas, ka nopietni apsveram domu uz kādu pusotru nedēļu aprīlī aizbraukt. Emīlijai brīvlaiks, Kurzemē orientēšanās, viss, kā vajag.

Tags: ,

ir doma


zin
25. Sep 2018 22:38

pagarinātajā kvīkendā aizpērām uz Viļņu, vnk tā, paklejot, cepelīnus uzēst un alutiņu padzerties.
lux express, ar atlaidi, 6 eur biļete 1 personai, ir itin labs piedāvājums.
lai arī savulaik pa Viļņu visai daudz gastrolēts, apskatīju dažas jaunas vietas, tajā skaitā neizložņātus Užupes kaktus.
pēc tam, kad nevarēju to atrast, saņēmu skumju ziņu, ka mūsu pāris gadus atpakaļ apmeklētā sidra vieta ir izbeigusies. žēl, gribēju māmiņai izrādīt.
side note: Rasb, luc ziņot, kad Rene ieradīsies Rīgā, nesatiku jamo šoreiz, atlikām uz pēctam ;)
nakšņojām airbnb "vecā mednieka mājā"- specprojekta dzīvoklis, padomju gados superšiki remontēts, ar ragiem un ilkņiem visur pa perimetru.
šodien, savukārt, tika izvērsts turp-atpakaļ uz Skrundu, ciemos pie tēva.
superpagarināts vīkends, ietusēts ar abiem vecākiem atsevišķi.

salst deguns, dzīvoklī auksti. sildītāja nav. ir kamīns.. domāju, mok iepirkt klēpīti malkas. līdz šim tamī kamīnā (no manas puses) tikai sveces dedzinātas.

ir doma


santech
25. Sep 2018 22:39

Es nezinu, kā man ir saregulētas skaņas pasaulē. Tagad klasuos https://sadmusiclv.bandcamp.com/. Grupas dalībnieks mums uz kāzām uzdāvināja CD. Pirmoreizi mūžā klausījos darbā. Pirmais palaidās PowerDVD atskaņotājs. Lai nu būtu. Austiņas - Asus ROG Cerberus. Pirmā versija. (baltas, lol, it kā tas mainītu skaņas kvalitāti, vai ne. Jo melnie pikseļi liek savādāk rezonēt plastmasai nekā baltie. Nu, ne pokseļi, bet atstarotie viļņi. Eitakadillēs..)
Skaņa, protams, dibenā. Nu ne pa visam. Bet jā. Ok, iebūvētais CD pleijers vispār bija nebija, bet neko kardināli labāku neatceros. VLC - ok, zbs. Bet - kaut kāds dīvains niķis. Gan no diska klausoties, gan no ripotiem vaviem. Tāds niķis, kā - atšķiras skaņas skanējums atkarībā no tā, vai pleijeris minimzēts uz palodzes, vai pacelts. Man pilnīgs vatafaks. Es pat atinstalēju dolbī visādas skānas progas vai kas tie par bloatvariem bija. Nekas nemainās.
Tagad šitajā linkā klausoties uz tumbiņām tā pati dīvainā plastmasas basu skaņa. Uzliku austiņas - basu mazliet mazāk, jo nav nekādi absolūti nekādi ekvalaizeri grozīti. Tumbiņām vismaz defaultā stāv +5 augšas un +2 lejas.
Darba kompī tas VLC arī bija ar sakruķītu ekvalaizeri. Ja nebūs slinkums - paklausīšos telefonā iekopētos vavus. Ja nav izdzēsti. Manliekas, ka jābūt.
Kā jums skan no bandkampa? Es zinu, ka neesmu skaņas eksperts. Bet kaut kas nav kārtībā. Varbūt, ka izlabot var sagādājot lampinieku stūzi un normālu CD atskaņotāju un koka, ne skaidu tumbas n šit.

ir doma


santech
25. Sep 2018 22:19

Es šausmīgi priecātos, ja šeit atronamo informāciju varētu kaut kā pārskatāmāk nē, bet lietojamāk apskatīt.
https://sv2018.cvk.lv/pub/CandidateLists
Citādi turp atpakaļ spaidot prātā var sajukt. Ja nu vienīgi izkopēt wordā un tad sākt orientēties, izdarīt piezīmes, svītrot un ķēpāties.

Mūzika: Mark Morgan - California Revisited

3 raksta - ir doma


punkts
25. Sep 2018 21:51

pirms teikt komplimentu, palūdz atļauju. trauksmainība izstīdzēja uzreiz aiz pašas aizmugurējās pātagas. tās visas bija mūsu māss, tas bija tikumiskākais, ko satvēris viņš sevi apsauca sarauca acis skaisti izskatās ārpuses uz iekšu izskatās pēc skatiena tu tupēji uz podiņa mūss sasēja ritmu es pārlasīšu, jo tas bija neticības jautājums, pārāk ķērās šķietamībai tas at atsvariem iešūpoja bet viņš negribēja lai kaut kas sanāk viņš gribēja ruīnas nejau nu arī kustīgus sviesta pikučus smiekli nāk par tādām kārbiņām nav iespējams max izdzīties pakaļ sastapt atskaiti tais iskrās tais papīru atkritumos tajos birumos max kuluārs staipa skaisto taupību tas viss izlēja pāri skaidrībai pašu vienmuļāko no saistaudiem māllēpes skrāpē ādiņu bieži sastaptie viesi saista savu vientulību ar adītām zeķēm rakstos visas valdonīgās šūnas bija sasējušas skaustus kopā, jo tām bija gaiša atmiņa tās bija visur es viņās iegrimu, lai mani nevarētu atrast ābolītis tārpiņš vadiņš valdiņš dona maizes klēpis skaiti pantu skaiti savas krustotās rokas ar ārpolicijas štatiem saistītiem audiem man pat gribas atkorķēt korķētāju skaistajos amatniekos aiz letes sasietas rokas staipa kasti ar alus stieni meitenīt vai redzēji to vizbulīti tajā bija krauklis apsēdies lai padzertos krūzi tas ir nazītis asmenītis pēda kuluārs staipa apkārt kastīti šķind dūņas ar radziņiem reikjavīka baksta staipīgo puņķi lauku darbi apdarīti sēdi rokās klēpis satver savu plaukstu ar vienu kustību aiztrauc mušu ar dzīvību nespēlējies tajā ir pats galvenais printeris, kurš izspiedīs pasi pa lodziņu pados tev roku, paspied to o tas ir tas patības lietvedis pulkvedis žo.

1 raksta - ir doma


saikne_neochin
25. Sep 2018 21:51

uz cibas taba sēž muša

3 raksta - ir doma


zin
25. Sep 2018 21:21

sēdēju šodien Rīgas starptautiskajā autoostā un domāju, nez, kā jūtas ceļotāji, iebraucot Latvijā pirmo reizi ar autobusu.
labs tāds postpadomijas dvesiens sanāk.

3 raksta - ir doma


kisswithafist
25. Sep 2018 20:10

Ārā burvīgi smaržo. Tiesa, man vajag jaku ar kapuci.

ir doma


ilona_pop
25. Sep 2018 18:23

Vokālā tehnika? Ahahahahahahahahahahahahahahhaahaaaaaaaaaaa


ilona_pop
25. Sep 2018 18:22

Ak, šis "uzrodas-pazūd" vīriešu tips,
sirdsāķi, nu kāpēc tu tā dari?!

Back a Page