Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

Friends of Friends


artis
19. Feb 2018 15:14

Interesanti, ka Eiropas Centrālā banka uzrauga šādas Latvijas kredītiestādes, kas, pēc viņu kritērjiem, ir vietēji nozīmīgas:

ABLV Bank
AS SEB banka
Swedbank AS

Savukārt, mūsu pašu Finanšu un kapitāla tirgus komisija šim sarakstam ir pievienojusi arī:

AS Citadele banka
AS Rietumu Banka
Luminor Bank AS

Sarakstu FKTK pēdējo reizi atjaunojusi 31.10.2017. Eiropas Centrālā banka savu sarakstu atjaunoja 05.12.2017.

Kā tas nākas, ka Eiropas Centrālās bankas saraksts neatspoguļo FKTK viedokli par "sistēmiski nozīmīgām iestādēm"?

Saprotams, ka uzraudzīt, piemēram, Rietumu Banku, ECB sagādātu lielas galvas sāpes, bet darbiņš pats sevi nedarīs.

ir doma


gnidrologs
19. Feb 2018 17:23 power of russkie agents


"Ha, ha, ha, now all my plans are in place, I control the DNC who will get me the nomination, that Hawaiian faggot is in my pocket, I have videos of him getting bummed by Michelle's 10 inch cock, now I own his DOJ. I have my people all in in the right places at the alphabet agencies and they are leaking lies about Trump to my pets in the media, the same media shills that are all going to bat for me giving me positive coverage, debate questions and attacking my opponents around the clock on every show from The View to the Late night shows, if I had to pay for this 24/7 Clinton campaign ad on nearly every channel and show it would cost me hundreds of billions of dollars, but I get it all for free, Ha! Which means I hardly have to spend all those billions donated to me by the Saudi's, Russians, Rothschild, Soros, besides Georgie is using all his funded groups to back me anyway BLM, Open societies, La Raza, Anti-Fa and the rest. Not to mention all those Super Pacs like Correct the Record shilling for me all over the internet, the internet controlled by my friends at Google and Facebook and Twitter. I've even got that rancid celebrity lawyer Allred to pay women to make up stories about Trump, after I got NBC and Billy Bush to release the "pussy grabbing" tape, my media flocked to her staged press conference and talked about Trump being a sexual predator non stop for weeks. Oh Billy Bush, that reminds me all his relatives are going to bat for me in the GOP, as are most of their cuckservatives, RINO's and Neo Cons and all condemning Trump. I have Jay Z and Beyonce and Hollywood and Awic' Baldwin, Trump has got Chachi from Happy Days. And even after all that I have my political friends rigging the voting system, allowing criminals to vote, busing people across state lines, stuffing ballot boxes and turning a blind eye to millions of Illegal immigrants voting....
... Ha, ha, ha who can stop me!!!"


"Хэи komrads hold my Vodka. Летц shitpoust сам memes on твитер!"

ir doma


saturday
19. Feb 2018 16:52 kas ir alt-right?

For the past year, Patrik Hermansson, a young, gay, anti-racist activist from Sweden has been undercover inside the alt-right for HOPE not hate. He risked all to go undercover in some of the most notorious far-right networks in the US and the UK, culminating in the violent clashes in Charlottesville.

https://alternativeright.hopenothate.com/

ir doma


artis
19. Feb 2018 14:44

Arvils Ašeradens (Ekonomikas ministrs): ABLV Bank ir sistēmiska banka
Ģirts Rungainis ("Prudentia" investīciju baņķieris): ABLV Bank nav sistēmiska banka
Māris Kučinskis (Ministru prezidents): ABLV Bank nav tik sistēmiski svarīga
Dana Reizniece-Ozola (Finanšu ministre): ABLV Bank nav sistēmiska banka
Gunta Razāne (FKTK priekšsēdētāja vietniece): ABLV banka nav sistemātiska banka
Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) : ABLV ir sistēmiski nozīmīga banka
Eiropas Centrālā banka: ABLV Bank ir sistēmiski nozīmīga banka

3 raksta - ir doma


kants
19. Feb 2018 16:12 uzņēmuma nosaukuma ideja tavam biznesam

SIA gaņau kaukā. maksas konsultācijas.

3 raksta - ir doma


keilens
19. Feb 2018 15:13

es nezinu vai man ir depresija, vai arī vienkārši aspergera sindroms vai arī tā ir vnk daļa no INTP personalitāšu tipa. vai arī man ir gan aspergers un depresija. vai arī otrādi. vai arī man ir visi trīs.

wh
at the fuck

ir doma


kjeerpis
19. Feb 2018 15:26

Sapnī sagāzies, sarūsējis milzīga kuģa vraks nez kāpēc ieguvis 200 km/h ātrumu neapturami tuvojās kkāda koka namelim ūdens tuvumā, kurā dirnēju es. Es sapratu, ka uzjozt pa upes stāvkrastu būtu drošāk, bet tam vairs nebija laika. Vraka trajektorija par mata tiesu gāja tai būdai garām, tomēr garāmskriešanas laikā, kad pirmā puse veiksmīgi tika garām, otra puse inercē stūmās uz tā nameļa pusi. Ierāvos stūrī, kaut kas sabira virsū, kliboju, bet paliku dzīva.

Un tā tas visnotaļ varenais skats un sajūta visu dienu kaut kur blakus maisās

Ko man prāts ar tādiem episkajiem sapņiem tagad mēģina pastāstīt, ne jausmas

ir doma


artis
19. Feb 2018 13:55 ¯\_(ツ)_/¯

6 raksta - ir doma


gnidrologs
19. Feb 2018 14:11

Interesanti kā "labi studenti" par savu ideoloģisko autoritāšu viedokļiem zina vairāk, nekā paši autori, kuri ļoti konkrēti, bez jebkādām divdomībām tos savā laikā bija izklājuši uz papīra. Pilnīgi nesaprotu, uzticēties studentiem vai autoriem.:)

Kontekstā:
At the very least, the people living in the former Communist countries knew and admitted that they were taking part in a gigantic social experiment, and that the media and the authorities were serving them propaganda to shore up support for this project. Yet in the supposedly free West, we are taking part in a gigantic social experiment of Multiculturalism and Muslim immigration every bit as radical, utopian and potentially dangerous as Communism, seeking to transform our entire society from top to bottom, and still we refuse to even acknowledge that this is going on.

Trekninātā daļa tomēr izrādās nav gluži korekta. Laikam tikai cilvēki, kuri paši vai kuru vecāki pabijuši gulagos un čekas pagrabos, lai atbrīvotu savu dzimtas māju šarikovu ģimenei, filtrē situāciju mūsdienu Rietumos. Tai ir pārsteidzoši daudz paralēļu. Jaunāka paaudze apbēdina. Nesaprotu gan kāpēc tik dažāda attieksme pret šiem fenomeniem Latvijā un, piemēram, Lietuvā. Kur cēlonis nacionālmazohismam un aktīvam kolaboracionismam. Kāpēc mēs esam vienīgie, kas spītīgi nelustrējās (droši vien tāpēc, ka puse latviešu tajos maisos ir, amarite?). Igauņiem taču arī nav nekāds lielvalsts mīts kolektīvajā atmiņā, bet tur cilvēki eks-komunistus un ideoloģijas nahrenizēja uzreiz a vot pie mums tautas ienaidnieki Rubiks un Ždanoka drīkst pārstāvēt starptautiskos forumos.

3 raksta - ir doma


penny_lane
19. Feb 2018 14:24

"Berlin is a good place to cry," raksta En. Un es uzliku dziesmu, ko neesmu klausījusies gadiem, lai pārbaudītu, vai tā vēl aizvien liek man raudāt. Jau pirmā čerkstošā nots. Protams. Bet En. taisnība. Vēl labāka vieta, kur raudāt, protams, bija viņa virtuve, tabakas dūmiem pilna, es dzertu tēju no krūzītes I love coffee, otrā krūzītē mēs mestu pelnus, un viņš teiktu kaut ko par to, ka dzīve ir tāda, kā ir, un mēs atcerētos, ka esam the postponed generation, un es smietos caur asarām, kaut kur blakus kaķis vārdā Lūcija.

Tā dzīvokļa vairs nav un nekad vairs nebūs.

ir doma


stradnieks
19. Feb 2018 14:03

Daughter - "The End"

Mūzika: Daughter - "The End"

ir doma


217
19. Feb 2018 12:00 Minimālisms

Minimālisms

Uzgāju brīžiem, kad sagribās kko strukturētu un tikt vaļā no liekajām mantām 30 vai vairāk piegājienos.
Tags:

ir doma


n_komentari
[ gnidrologs ]
19. Feb 2018 12:58

1 raksta - ir doma


kakjux
19. Feb 2018 10:38

Bratislavas ballīte tiešām izdevās mega ballīte. Atradām pilsētas krutākos barčikus. Atradām arī noplukušu barčiku kaut kādā mistiskā rajonā, kur visi bija skarbie. Runāju čehiski ar slovākiem. Redzēju pils pagalmu bez neviena auga. Nosmējos tā, ka there is no tomorrow. Īpaši, kad redzēju kādu atnesa kafiju priekš VZ. Un noskumu, ka arī manai bija nelaimīte. Ēdu nenormāli gardu picu. Visādi līksmoju. Tā pilsēta ir konkrēts lol. Gribējās fotkāt apmēram katru trešo izkārtni, jo they can’t mean it seriously. Būs jābrauc vēl. Totāli patika viss. Un pat neurba nekur dzirdamības lokā. Nē. Tikai čīgāja nahuj vijoli svētdienas rītā no astoņiem. Bet to visu nevar aprakstīt, to nevar.

Bet nu, šodien sarīkojuši pirmdienu. *nopūšas*
Nekā nesaprotu, vai šovakar tiešām jāsatiek TrakZ, vai tomēr jārīko MrR vakars.

Garastāvoklis:: Miegains
Mūzika: Amanda Palmer - Small Hands, Small Heart

ir doma


khosmos
19. Feb 2018 12:10

Iztēlojies domu experimentu (jā, domu experiments ir reāla metode, kā pierādīt vai apstrīdēt teoriju):
tu atrodies telpā, kur ir 5 tavi draugi. Pēkšņi jumtā parādās sūce, un tev uz galvas nez no kurienes uzgāžas 20 litri auksta ūdens. Visi klātesošie apgalvo, ka nekas nav noticis, jo situācija nekādi neesot racionāli uztverama. Taču jumtā ir caurums, tu esi cauri slapjš un salsti. Vai klātesošie tevi uzskata par muļķi, vai tomēr ūdeni tu pats esi izdomājis?

6 raksta - ir doma


heishy
19. Feb 2018 11:49 zīmēsim mandalas

Pirmdiena iesākusies ar skaistu indiešu pāri defilējam pa laboratoriju.
They looked cute.

ir doma


hederas_sieva
19. Feb 2018 11:25 Nr.412

Es saprotu, strauji tuvojas laiks, kad pat čurājamais  aizsals un jāparūpējas par dzīvo radību. Jāapkarina koki ar speķbumbām, jāsamētā baltmaize uz taciņām utt. Bet šī rīta dzīvo radību barošana lika ievilkt elpu dziļāk. Tantuks (tādam teorētiski jāsēž parkā un jābirdina drupačas baložiem) sparīgi gaisā vicināja lielu, mirušu zivi un baroja....kaijas.... nu es esmu redzējusi visu.

Garastāvoklis:: apathetic
Mūzika: radio

1 raksta - ir doma


nekurlande
19. Feb 2018 11:21

Šeit ir vēl kāds, kam ļoti riebjas līdzi ņemamās kafijas glāzītes un 'sporta' ūdens pudeles? Kā es neciešu kaut ko liet, kratīt un sūkt laukā no kaut kāda plastmasas verķa, kas ir vienīgais šķērslis starp mani un manu mērķi.

3 raksta - ir doma


nekurlande
19. Feb 2018 11:20

Visu nakti sapnī jāju ar zirgu, pamodos priecīga un atpūtusies.

ir doma


santech
19. Feb 2018 10:51

sausa, izžuvusi, izkaltusi pirmdiena.

ir doma

Back a Page