Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

Friends of Friends


penny_lane
16. Okt 2021 10:30

a feeling. 

Tags:

ir doma


ingmars
16. Okt 2021 01:21 sstt

Šis monitors ļauj man saskatīt vissīkākās attēla detaļas.

ir doma


mapats
15. Okt 2021 23:55

Visi kuri klusē un nekomentē pie manis, pēc principa - klusēšana=piekrišana, apstiprina ka man ir taisnība vakcīna nogalina.

5 raksta - ir doma


bauda
15. Okt 2021 23:27

Cibas elfi piedod gnidrologam. Orki arī reiz bija elfi.

Tags: , , ,

15 raksta - ir doma


ingmars
15. Okt 2021 22:35 pārāk saldi

Burtiski pirms dažām nedēļām izslēdzu banānus no savas diētas, jo tie ir pārāk saldi.

1 raksta - ir doma


heishy
15. Okt 2021 22:34

Who are these maniacs taking over our lives? ... A modern tragedy, and can we be forgiven? .... Have you ever thought that maybe we deserve it now?Yell Black And White GIF by Disturbed

3 raksta - ir doma


prtg
15. Okt 2021 22:30

Ikkatram Latvijā ir skaidrs, ka lēts banāns palielinās izredzes pārciest bargo ziemu. Tas ir kā dzeltena un aromātiska atslēga uz daudzu tautu sirdīm, ko saprata jau Endijs Vorhols.

3 raksta - ir doma


ingmars
15. Okt 2021 22:31 K5 Grind Out Racism DLK Standard Krux Skateboard Trucks

Skeitbordings ir autentisks un iekļaujošs.

1 raksta - ir doma


mapats
15. Okt 2021 22:10

Man ir uzņēmējdarbības ideja, kā jau varat noprast, pietiekami nenopietna, lai es ar to dalītos.

Tā kā ziema ir patukšs laiks, tad izlaist savu ziemas kolekciju - zombijsitamo instrumentu ziemas kolekciju, paštaisītu protams, jo kas tad man mājās no šīs kategorijas īsti ir - cirvji, mačete, lauznis(ūlmaņlaiku divrocīgais), armatūras, caurules, dažādi koka gabali, īsāk sakot nekā nopietna nav, pat beisboleni neesmu sagādājis. Ā sapieru lāpstai kautkur jābūt.

Piemēram:
- uzasināta armatūra ar atduri, iestiprināta fiskara grābekļkātā,
- rokai stingri piestiprināms cērtami duramais, tā lai plauksta brīva un elkonis kustās,
- cirvja kāts ar ķēdi un hanteli,
- puskīlo āmura galva iesieta 6mm striķī,
- ...

ir doma


ingmars
15. Okt 2021 22:06 autentiskums++

Ironija ir tik banāla un pašsaprotama. Būt ironiskam nozīmē izvēlēties vieglāko ceļu. Bet es negribu padoties ironijai, mans mērķis ir autentiskums.

ir doma


mapats
15. Okt 2021 21:56

Piedāvāju jums apgalvojumu - kōvida vakcīnas nogalina.

Ja piekrītat, tad man ir taisnība :).

Bet

Nekādu bet, jo vakcīnas nogalina.

2 raksta - ir doma


bauda
15. Okt 2021 21:44

Ienāca prātā uztaisīt tizlu mēmi XD

squid game grandpa sad versus excited swap )

Tags: , ,

Garastāvoklis:: player one

17 raksta - ir doma

antiprojekcija15. Okt 2021 21:07 Antivax ironija

Komiski, ka antivakseri, kas baidījās no vakcīnas saķert vēzi vai palikt sterili, nonākuši slimnīcā pat acis nemirkšķinās par jauno pretvīrusa preparātu molnupiravir, kura darbības princips kā reizi ir bojāt RNA reprodukciju (pamatā, cerams, Covid RNA), radot reproducēties nespējīgas mutācijas.

Protams, "Because molnupiravir works by disrupting how the coronavirus replicates RNA, there could be a concern of a similar effect on human DNA or RNA. (..) in its clinical trial, Merck didn’t test the drug on pregnant women. “In the trial, not only did they exclude women who were pregnant, breastfeeding, or anticipating becoming pregnant, but they also told the men enrolled in the trial that they couldn't have unprotected sex with women for a week after they were done with their medication,”"

Ups! 🙄

37 raksta - ir doma


kakjux
15. Okt 2021 19:53

man ir jautājums: kāpēc ar vāgenu aizbraukt ārpus savas mītnes pilsētas tīri tā pastaigāties tajā galā, piesēst konkrētā barčikā, tad tajā pašā dienā braukt mājās skaitās norm un ok, tā dara, bet, ja brauc ar sabiedrisko, tad vairs nē?
es saprotu Latvijās vlaki netiek uzskatīti īsti par sab tr. jo nu.. viņi nekur īsti neved :D bet nu ir citi tak starppilsētu transporta līdzekļi. kāpēc tas ir tik abnormāli, ka man gribētos aizbraukt ar vlaku uz Dečīnu, pastaigāties, piesēst pie Karla un tad tajā pašā dienā braukt mājās? vai kā tur Brno visi frīkojās, ka es atbraucu uz vienu ballīti - ierados ar vlaku tās dienas vakarpusē, sataisījos, uzballēju pa sūdīgākā ever ķiņa pirmizrādi un nākamajā rītā braucu mājās. piezīmēšu, ka ar vlaku aizbraukt uz Dečīnu varētu būt ātrāk, energoefektīvāk un lētāk nekā ar vāgenu.

also, ballītes orgkomiteja atkal kaut ko definējusi dienās te bija.

VZ: Nu – tagad mēģina apēst, arī samērā neizbēgams brīdis
kaķ: es nez. have you tried running away from being eaten? :D
...
VZ: Vot, tur nav skaic, vai tu skaities aizbēdzis, vai nē. Vai tie ir atsevišķi bēgšanas instances, vai viens bēdziens ar slēpšanās elementiem :D
kaķ: nu jā, tur paliek tā tricky saprast, kurā brīdī tas resetojas un kļūst par atsevišķu notikumu jau. hmmm.. moš, kad izlien no aizbēgtuves un kaķītis nemetas uzreiz virsū, bet kaut kād vēlāk sāk rotaļu no sākuma? jo kakbe kaķītis ir the game master te, ne?
VZ: Jā, tur laikam atkarīgs, vai kaķītis ir joprojām on a mission, vai distraktējies un dara kaut ko citu, un pēc tam nāk ēst no jauna :D
kaķ: vot. man liekas, ka that's kind of the def of success for slēpšanās / aizbēgšana. vai tavs ķērājs ir izbeidzis konkrēto ķeršanas procesu vai nē :D
VZ: O, tas arī kakbe laikam nodefinēts. Mazums noder definīcija :D
kaķ: nu! ļ norm def imo :D tiešām, ja nu noder :D kaut kur bezmaz jāpieseivo :D

un vēl pēdējā lieta, aizvakar bija pirmā diena šajā rudenī, kad es uzvilku zeķbikses ejot ārā.

Tags: , , ,

Garastāvoklis:: samiegojos graizot matus
Mūzika: Nadine Shah - Place Like This

1 raksta - ir doma


ingmars
15. Okt 2021 20:13 pērciet samsung telefonus

Man patīk mans Samsung Galaxy.

6 raksta - ir doma


ingmars
15. Okt 2021 20:11 morāle++

Es lohu aptaujā nenobalsoju par Krišjāni.

5 raksta - ir doma


ingmars
15. Okt 2021 20:07 autentiskums+

Cēlonis nīgrajam tonim cibā, manuprāt, ir autentiskuma trūkums. Cilvēki tērē daudz laika, lai raizētos par izdomātām problēmām. Viņiem trūkst sasaistes ar īsto dzīvi. Kad es paliku autentiskāks, man pārgāja garastāvokļa svārstības, kas mani iepriekš mocīja.

2 raksta - ir doma


ingmars
15. Okt 2021 19:36 morāle+

Es pievēršu uzmanību tam, lai netīšām nebūtu homofobisks. Protams, nav arī tā, ka man būtu kaut kāda apspiesta vēlme būt homofobiskam (kā to visdrīzāk interpretētu nelabvēļi: "Aha, tātad tu īstenībā gribētu būt homofobisks!"). Es paturu prātā, ka mani ietekmē caur kultūru uzņemtās idejas. Piemēram, viena no niansēm, kas, manuprāt, bieži netiek pamanīta, ir implicētā homofobija jokos par sabiedrībā zināmu (vai nezināmu, personiski pazīstamu) homofobu slēptu homoseksuālitāti vai arī viņu homoseksualitātes atveidojumu. Pirmais piemērs, kas nāk prātā, ir karikatūras ar Putinu kā geju.

Man ir slinkums sīkāk skaidrot, ceru, ka sapratāt domu. Krišjānis būs nikns jebkurā gadījumā, bet varbūt viņš novērtēs to, ka es netaisītu jokus par to, ka viņš ir gejs un bučojas ar vīriešiem. Es nerīkojos zemiski, jo esmu cilvēks ar augstu morāli.

4 raksta - ir doma


bauda
15. Okt 2021 19:33 2x

Runājot par satura patērēšanu telefonā, Navaļnija pēdējās runas es klausījos divreiz, jo tās bija tik labas. Manā uztverē viņš ir vēl iespaidīgāks orators par Pītersonu, un es domāju to dabisko pieslēgumu logosam, kāds bija Sokratam, Luteram Kingam, Ošo un tādiem vīriem. Gobzems vnk tāds pidrila ar to savu lasīšanu no telefona lol

Mūzika: The Forgotten & Tokyo Rose - Feel New

ir doma


zin
15. Okt 2021 17:04 vakariņas ugunsrijēju bērniem un apslimušiem susuriņiem

(vēl top)
vispirms tas paģēr, lai kaut kad iepriekš būtu aizbraukts līdz zutiņiem, vai jebkurai citai saimniecībai, pēc "pāris sīpoliem", komplektā iepērkot arī burvīgus piparus, saujiņu chili un dažus habanero
tad to visu (bet ne visus asos piparus, gan), + arī viņu ķiplokus, burkānus un puķkāpostu, kopā ar krutmātes dotu kabaci, da jebkuru citu dārzeni perimetrā, sagriež gabalos, apslaka ar olīveļļu un ieliek karstā cepeškrāsnī. mērķis ir bik apcept un caur to iegūt vairāk garšas.
tad taps tas viss uzvārīts zupas katlā un blenderēts, kopā ar miso un Ungārijā pirktu tomātu-paprikas pastu, tik nevar izdomāt, vārītas lēcas blenderēt klāt, jeb iejaukt tāpat, tamī biezzupā.
klāt būs kraukšķīgs prošuto, var būt rīvēts siers

upd.
beigās uzēdām krāsnī ceptus dārzeņus + lēcas lol

Tags:

ir doma

Back a Page