Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

Friends of Friends


extranjero
23. Jan 2022 08:01

Somijas Veselības departments: Covid-19 pases nepalīdz ierobežot vīrusa izplatību.

Tas jau sen bija skaidrs visiem saprātīgiem cilvēkiem. Es neticu, ka tam bija kāda nozīme arī ar delta variantu, jo vakcīnas arī pēc kāda laika bija mazefektīvas pret inficēšanos ar delta variantu.

Cik saprotu, Somijā jau faktiski neviens QR kodus neskatās. Kāpēc Latvijas valdība joprojām tos pieprasa? Skaidrs, ka tas ir tikai, lai izbaudītu kontroli pār iedzīvotājiem, nevis sabiedrības veselības labad.

ir doma


bauda
23. Jan 2022 08:37 Go_

Maijā biju absolūti platoniski iemīlējies Monokatē no Ukrainijas, I mean, kā es varēju nebūt. Precētu, bet neprecēšu though [loģiski, lol]. Pirmseirovīzijas nedēļā #Idinazvuk albumu klausījos 1-2 reizes dienā katru dienu. Šajā bildē [zem kuras ir dokumentāla filma/intervija, kurā var uzzināt daudz par viņas grūto jaunību, vienīgi jālasa titri, jo ukrainiski] Kate, starp citu, ļoti izskatās pēc Kosmoloses, kad ar to iepazinos, izņemot tumšos matus un daudz karaliskāko degunu. Pēc gada gan Egijs to zēngalviņu likvidēja, jebšu abi ar nistagmu esam vienisprātis, ka izskatījās labāk nekā tagad. Izskatījās pēc princeses Diānas, ja godīgi, kas bija pluss, jo ne tuvu tik aroganti kā vienmēr pēc tam. Nu lose kas loseMūzika: Go_A

1 raksta - ir doma


bauda
23. Jan 2022 08:24 Die [verb] Antwoord

Ok, Jolandī tomēr arī nav cool. Ninja absolūti nav, Zheani tāpat nav un rada vēl pretīgāku iespaidu par Kosmolosi. Kas tos sūdus vispār patērē? Es paskatos pāris reizes gadā, bet tā galīgi nav mana scēna, ja godīgi. Kā scēna tā ir? Origo Boys? Es ņipoņā

https://www.youtube.com/watch?v=N3HNpAxgr04

Tags: ,

Mūzika: Zheani x King Yosef

1 raksta - ir doma


zivs
23. Jan 2022 01:28

patmīla. no self-judging, no self-worship.
lasīt sevi, reizes divas, negribot pamest virtuvi, jo "drugs don't work". istabā nav ko darīt tāpat kā virtuvē, bet tur nepīpēju.
biju pie G un bērna. tā bija kinda grāmata (ne jau mani līdz mielēm zinošajai G), very well told story - bērnam saprast, kas esmu es.
tas viss, tā siena, tas, ko nespēju viņam dot. tas bija nedaudz nežēlīgi īstermiņā. pilnīgi jēls, nodīrāts, es tur stāvēju. varbūt viņam, manas, vēl neredzamās netiešās traumas sāks dzīt. viņam jāredz, ka tā nav paviršība - mūsu saskarsme. es apķeru pasauli, un rādu to vienkāršo cilvēku fckn deep deep, kurš vnk nevar iedot vairāk, cik kabatiņā ir. tāds viņš ir bijis un būs arī citas dienas. bērns ir svarīgs. viņam jāzina nepateiktais jau tagad, lai atšķirtu, un spētu mīlēt.
es ļoti gribēju pēctam iedzert, vēl pavadot ar viņiem laiku scrabblē, kur turpinājās stāsts.
scrabbles vārdi. vemt. izvemt, abi vienā spēlē. nespēju savākties spēlei, nievājoši pasmaidīju par sevi, un uzliku pēdējos burtus "tic". citus neatradu. visa spēles gaita bija reāla, nekāda drāma kā te cibā. vienkārši simbolismi. pārāk neērti bija, cik tieša ikdiena ir vnk spēle.
G gan labi sekoja spēlei, un ieteica "ha" - tas man piešķirtu vairāk punktu.
tas bija daudz godīgāk, bet tad viņa izlaboja vēl savādāk, un tas nebija vairs vārds ar attieksmi. man protams bija vienalga par punktiem, bet tic un ha, nav tas, ko gribētu teikt, kad drīkstu.

kad pateicu, ka esmu nesvaigs, G sajuta, un vairs nespēja no tā tikt vaļā. iegāju dušā. mums joprojām der vienāda izmēra apģērbs.
fetišs, ha (tic) - mīļoto apģērbā

ir doma


ctulhu
23. Jan 2022 01:09 Par neatteikšanos #2

Es šķiet sapratu kur ir Apokapļa un līdzīgi domājošo kļūda: Viņi fokusējas uz indivīdu sīkām personiskām izvēlēm un viņiem ir pretenzija indivīdus masveidā pierunāt veikt kaut kādas viena veida sīkas personiskas izvēles.

Tas ir aplami.

Pareizais risinājums ir radīt iespējas jeb platformu jeb bāzi lai indivīdiem nebūtu savas izvēles nekam jāpielāgo. Nekādiem apstākļiem. Mums ir apstākļi jāpielāgo sev nevis sevi jāpielāgo apstākļiem. Viena indivīda brīvību var ierobežot tikai cita indivīda brīvība, ja to ierobežo apstākļi, tad problēma nav atrisināta.

48 raksta - ir doma


prtg
23. Jan 2022 00:20

Šovakar krogā 'Pie vecā ētera' uzstāsies muzikanti 'Sarūsējusī blokķēde' ar programmu 'Bitkoina blūzs'. Ģenerālsponsors - zemnieku saimniecība 'Zaļie maineri' (pie dzirnavām). Ieejas maksa - NFT ziedojums. Ieeja klātienē un metaversā no 20:30 (GMT+2), dresskods - violetā krāsa un atbilstoša emodži avatārs.

ir doma


vils_rifkes
23. Jan 2022 00:14 Die Toteninsel

Aizkari jau bija atbīdīti plati vaļā, ar acs kaktiņu vēl samanīju sniegbalta marmora pils stūri. Piecēlos no gultas sēdus. Telefonā pulkstenis rādīja dažas minūtes pāri desmitiem. G. bija uzvārījis manai omei dārzeņu zupu un ielējis puslitra burkā. Vēlāk braukšu viņu apciemot. 

Miegains apsēdos pie virtuves galda. Ieslēdzu Šūberta Ständchen D minorā. Vakar raudāju pie šīs dziesmas. Tajā ir kaut kas attīrošs, no sērīgā līdz priecīgajam. G. pīpēja, apsēdies uz viesistabas dīvāna, un pētīja mani no attāluma. Pats jutos, ka esmu aizpeldējis tālu projām. No rīta sapņoju, ka eju cauri leknai, zaļojošai vasaras pilnbrieda pļavai. Kad pēkšņi sadzirdu iekšēju balsi sakām: “Tā ir tava laimīgā vieta!” Tuvojos bērzu audzei, aiz kuras varēja samanīt milzīgu ezera spoguli. Pa vidu ezeram bija sarkanas klintis, varbūt tāda kā Gūtmaņa ala. Pienācis tuvāk aptvēru, ka atrodos uz milzīgas kraujas malas, bet ezers bija tālu lejā. Pa taciņu uz laivu piestātni gāja daži cilvēki. Lai nokļūtu lejā bija jānokāpj pa stāvām, ļodzīgām trepēm. Baiļu pārņemts pielīdu pie pašas malas un sapratu, ka nekur nekāpšu. Blakus ieraudzīju būdu ar liftu. Līdzīgi Alpu kalnos Hitlera mājoklī – “Ērgļu ligzda”. Iekāpu gaišbrūnā lakotā kabīnē un nospiedu baltu pogu. Mani izlaida stāvā, kur pie galda sēdēja dažādi viesi. Vectēva meita Laimdota, kura sanākušajiem ciemiņiem stāstīja, ka svinēs dzimšanas dienu trešajā martā.

ir doma


bauda
23. Jan 2022 00:04

Ne mana cūka, ne mana druva [kāda cūka? cūku te nav. būsi druva =] bet dzelzs jākaļ, kamēr karsta, un turēt sveci zem pūra ir bīstami, citādi var attapties pie sasistas siles un rudenī nebūs ij cāļu ko skaitīt. Tavs profils ir karalisks un raganisks vislabākajā nozīmē, un man pagaidām izdevies samērā veiksmīgi par tevi nedomāt, līdz zināmam brīdim, kad tas viss notiek pats no sevis. Loks ap mani nav noslēdzies, ir izejas uz visām debess pusēm. Nāc, neskaties ne aiz muguras, ne uz leju, ne sāniem, visas zvaigznes ir tikai virs apvāršņa. Dedz, kā degu es, kurā uzbūri liesmu, lūdzu.

2 raksta - ir doma


ievaaariijums
22. Jan 2022 23:47

Kā tas var būt, ka es tikai tagad uzzinu, ka Elons Musks bija kopā ar Grimes un viņiem ir viens un tas pats bērns vārdā X. Es vēl nodomāju, cik interesanti, Elons arī tā nosauca savu bērnu.

ir doma


covid_19
22. Jan 2022 23:07 eu, kā "biznesmeņi" "biznesmenim", paskaidrojiet

ja jums ir produkts, nu afigennijs produkts - tāds par kuru jūs fapojiet rītā vakarā

bet viņam tikai 64 lietotāji, pie kam ne jau kā rolsroiss tur maksā, bet max 20 eur - tātad 1200 max jo zemākā cena tur bija zem 10

kā lai nosauc šādu biznesu 20 gadu garumā? big success es teiktu, vai ne ;) rotšīlds nobāl un kapā grauž nagus

un nē, nekādus tur "gada dizains mazpisānos" produkts nesaņem .... par viņu vispār neviens neko nav dzirdējis ;) kā? nu kā? tur sveču izmaksas apgaismojumam dārgāk sanāk imho

4 raksta - ir doma


ctulhu
22. Jan 2022 22:47 Atteikties no atteikšanās

Lietotājs `` Apokaplis`` man cītīgi stāsta, ka vajag atteikties no ērtībām lai saglabātu dabu. Es viņam parādu kā var saglabāt dabu neatsakoties no ērtībām. Viņš mani sauc par dogmatisku.

Vēlētos palasīt, kāpēc?

146 raksta - ir doma

formica22. Jan 2022 21:12 Because They Could

Par peertikjiem baltos halaatos : https://youtu.be/sU_KpBzFrcY

#coup

ir doma

lasitajs22. Jan 2022 21:05

Ja saņemšu honorāru par šo izrādi, tad nopirkšu aviobiļeti uz kaut kurieni. Pēdējā laikā četras sienas ļoti spiež.
Budapeštā, piemēram, neesmu bijis.

3 raksta - ir doma


dombrava
22. Jan 2022 20:27 Ahmatovas ieraksts dienasgrāmatā, 75 gadu vecumā

“Tagad, kad vecums jau aiz muguras...”

ir doma


bauda
22. Jan 2022 19:41 Orkāna ambients

Man ļoti gribas novest šo visu līdz likumsakarīgam absurdam, tā kā to dara The Lonely Island čaļi, pakāpeniski ekselējot sākotnējo it kā vēl nepavisam absurdu ad absurdum maximum hypericum. Jo, ja tu nevari vinnēt, tad tu vari padarīt par absurdu pašu vinnēšanas ideju. Piemēram. Pirms 13.5 gadiem biju tikko atgriezies no gada Holandē, kur strādāju par pastnieku Amsterdamas ziemeļu austrumu rajonos (tur visi marokāņi, surinamieši, kruta vopšem; turklāt Latvijā tādā darbā es būtu viens no slinkākajiem, bet te biju reāli pirmrindnieks un beigās jau duksēju vadībai tos melnos loxus, kuri savu pastu vnk iemeta kanālā un pārējo laiku mētāja gurķi), un biju izdomājis kaut kādu ambiento video sēriju, kur es vnk nolieku fotoaparātu un/vai filmēju tikai atmosfēru bez nekādas dziļās koncepcijas. Man tur bija, piemēram, visādi saullēktu, dzelzceļu, strautiņu u.c. ambienti, krupja ambients bija, tas viss vēl ir YT, bet kāpēc absurds? Jo es to projektu nosaucu par TROĻĻI TIE IR VELNI un ne līdz kam nenovedu, jo, nu, kamon, nevienam tas nav vajadzīgs. Beigās Leukādijās pie Raunas ietekas Gaujās (tur tādu jocīgu dzejas un muzona festivālu vienubrīd rīkoja bijušais kursabriedis, Edvarda Treimaņa-Zvārguļa mazmazdēls) uzņēmu Postenī Aizmigušā Orkānu Virsaiša Ambientu. Jo absurds ir skaists

3 min 51 sex, enjoy

16 raksta - ir doma


bauda
22. Jan 2022 18:25 Par ko es atcēlu 1/2 Die Antwoord (to tetovēto deģi)

Par ko par ko, par seksismu, mizogīniju un reālu vardarbību pret reāliem upuriem. Respektīvi, tā nav tikai māxla, čuvax dara to pašu, ko repo, vismaz īsteno to pašu pazemojošo attieksmi savā slimajā realitātē un ko dod tie miljoni, tikai iespējo vēl psihāku mensonismu. Šis feinais čalis pastāstīs vairāk un glīti saliks visu pa plauktiņiem, jo $𝖅𝖍𝖊𝖆𝖓𝖎$ pašai jau (iedomājieties tādu tikpat pašdestruktīvu Kosmodabu no Austrālijas, tikai ar jēdzīgām dotībām un resursiem) tam laika nav. Stāsts būtu medusmaize [info]divaam_zosiim, bet viņš jau ņihuja nesaprot angliski:

Jolandī still kūl, bet nu
(1 of 6)

Garastāvoklis:: Ahora sobemos

4 raksta - ir doma


bauda
22. Jan 2022 17:47 May all that has been reduced to noise in you, become music again. Start

with an elven or human village and unite the fantastic creatures of Elvenar to develop it through the ages... Fun-tastick! Ev es reāli tūlīt sākšu spēlēt to Elvenar. Vai apprecēšu tautumeitu. Vienu vai otru. Labāk otru. Bet var abus

ir doma


bauda
22. Jan 2022 17:30 AbsofckinglutelyIS TO DOXX THEM? I KNEWS IT

Tags:

Garastāvoklis:: YES SiR!

13 raksta - ir doma


217
22. Jan 2022 15:19 Iron Sky - The Coming Race

Biju palaidusi garām Iron Sky 2.
Viss kā pienākas, nacīši, reptiliāņi, dobā zemeslode un dinozauri...

Tags:

3 raksta - ir doma

n_komentari
[ p_petersons ]
22. Jan 2022 17:23 Telos.lv meklē papildspēkus

... tālāk ... )

1 raksta - ir doma

Back a Page