Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

Friends of Friends


ms_
24. Apr 2018 23:16

dzeru rumu no kakliņa un jūtos nožēlojami
un vēl jo nožēlojamāk, par to, ka jūtos nožēlojami

man šķita, ka šim varēs tikt pāri vieglāk

ir doma


zin
24. Apr 2018 22:46

uznāca, sēžu, klausos coju.
savulaik mēdzu iet uz randomu kino albumus klausīties randomā
pilnīgi droši zinu, ka kaut kur ir arī zemfira un janka, tik, nezkapēc, ne zem ru foldera

1 raksta - ir doma


sickboy
24. Apr 2024 21:45

Sākotnējie dumpinieki - "Alternate" - tie, kas vēlējās savādāku nevis organisku brīvās gribas Visumu. Viņi ir anti-organiskais Visums, viņi pielūdz nāvi un ienīst cilvēciskumu, dzīvību, spontanitāti. Tāpēc black metāls, kas ir "tikai individuālisms", izskatās pēc nāves un pelniem. Protams, es nerunāju par black metal, black metal ir māksla, kas attēlo kaut ko reālu. Rebelus, kas nostājās pret organisko Visumu.

Ir vēl citi rebeli. Tie, kas ir pret rebeliem un vēlas organisko Visumu atpakaļ.

ir doma


feita_kleita
24. Apr 2018 21:20 Par Feju.

Sen neko neesmu rakstījusi par savu pasaulē vismīļāko susi.

35kg dzīvesprieka!

1 raksta - ir doma


anonymous
24. Apr 2018 21:42

Ieraudzīju šodien, ka Agnese Gaile Satori uzrakstījusi par sieviešu un vīriešu vienlīdzību, un jau sapriecājos, bet izrādījās, ka tā ir cita Agnese Gaile. Vakarā bijām uz Dāvja Sīmaņa filmu. Tas gan bija visīstākais un tiešākais Sīmanis, kādu līdz šim gadījies sastapt.

1 raksta - ir doma


punkts
24. Apr 2018 21:01

urušpuku. tie ir tie slāvu tilti, kas ir kā desas pāri daugavai. vai tie ir slāvu tilti? vai tie ir desas pāri daugavai? dievs vien zina. es biju uz ermoņikas atstājis vienu pāri zābaku un meties peldēt uz brasas tiltu, tur atradās braši staļļi, kur bija praši kumeļi, tādi, kuri iejūgti labā lemesī, ir spējīgi uzcelt dambi piecu gadu laikā un uzbūvēt hidroelektrostaciju, un arī kāpt augšā pa koku un no turienes redzēt pretinieka zaldātus? jūs domājiet, kā pretinieki viens otru sauc? vai tur galvenokārt nenotiek garīgā saindēšanās? kādos vārdos jūs raksturotu pretinieku, kuru gatavojaties sakaut? varbūt par štrādurūmu vai varbūt par līdzvērtīgu pretinieku? varbūt noniecināsiet viņi līdz pēdējam vai varbūt rūpēsieties par savu nāvi un darīsiet to tādā tīri šamanistiskā veidā un tad brīnumos izdzīvotu un atrastos džungļos kaut kur pie kapteiņa herca. herca kungs dzīvo elirbījas ielas namā un pēc saviem ieskatiem unificēts cilvēks, saista savu uzmanību galvenokārt ar to, ka lieto ierobežotas spējas savu ūsu sakārtošanā tā, ka pat mozza ieraudzījusi savu dāliju bija paspārnē likusi savam bargajam kungam likt lietā arī to pašu pomādi, kurā bija bacilis slīcinājis savus diklofosus, tajā kosmētikas rūpnīcā, kas izskatās pēc alus darītavas, tikai ar futūristisku pieskārienu, ar izgaismotiem displejiem un karabīni tieši zem ādas tik lielā ātrumā tas var notikt, ka es pat nepaspētu pateikt pass un jau būtu tas kirdiks, kurā mājo varbūt kāda atmosfēra vai varbūt sarkofāgs un neliela veida silicilskābe, kuras ierodoties pie stipriniekiem, paģēr no viņiem zāģuskaidas un pamatīgas zoles, jo taisījušies klabināt visu kabaku līdz rītam, it kā neko citu nebūtu ko darīt, piemēram piecelties no rīta un meditēt visas dienas garumā uz kustību un parocību un domātu, kur šī nākotne mani novedīs vai aizvedīs, vai varbūt viņa notiks un lēzeni saplūdīs ar tagadni un tad tikai redzēs, ka nāk tumšāka koka šķiedra un tad arī tas brezents, kurš gaida pie veikala, tajā pārod par naudu dažādas preces, tajā skaitā ķīmiskas, izlietņu mazgāšanai, ādas krēmus un ādas jakas, ādas zābakus, apakšbikses, apakškreklus, zeķes, snaiperenes, var nopirkt būtībā visu, uz dažām precēm ir uzlikti apgrūtinājumi, lai apgrūtinātu to cirkulāciju, tā saka, ja tu nopērc šauteni, tad tu viņu nenēsāsi apkārt, tu viņu lokalizēsi, tu viņu lietosi šaujot pa ko? pa rainbow vai varbūt merzbow uhtī, tādas šaltugunis

ir doma


feita_kleita
24. Apr 2018 21:05 .

nodaļas vadītāja iesaka visiem lūzeriem ņemt sesijas pagarinājumu. būs jāizmanto šī iespēja, rīt pie ģimārsta. pie reizes uzzināšu, kas ar to manu B lapu īsti ir un pajautāšu, ko darīt, lai 4 mēnešu laikā jau 3x nesaslimtu. jābūt reālistei... dikti daudz brīvdienu priekšā, kas nozīmē, ka arī krāsnis nedarbosies. neredzēs manus darbus simtiem cilvēku un nebūs tās nopostotas lma fb lapā, sīkums. ielikšu instagrammā un fb pati, hah.

ir doma


gedymin
24. Apr 2018 18:53

Given that this future is so gloomy for just about everyone, one does end up wondering why Hanson wants to wake up in it – he reveals in the book that he has arranged to be cryogenically frozen on his death. I suppose it is at least possible that, one day, he could open his eyes and have the last laugh, as he surveys the appalling future he foresaw so long ago

ir doma


prtg
24. Apr 2018 20:15

Ja nekas nepalīdz atbrīvoties no nomāktības, izmēģiniet šo vienkāršo ieteikumu - apvienojiet matemātiskus uzdevumus ar fiziskām aktivitātēm.

Piemēri:

- pārmaiņus diferencēšana un integrēšana, metot bumbiņu pret sienu vai nākamajam dalībniekam (var izpildīt ģimenes lokā);
- Furjē rindu ritmisks izvedums (piemēram, vienlaicīgi ar pietupieniem);
- grafu optimizācija, veidojot tīmekļveida skrējienu cauri dārzam (apstājoties pie ogu krūmiem, palieliniet saites svaru divas reizes);
- noskrieniet krosu pa spirāli Rīmaņa ģeometrijas ietvaros, atpakaļceļu veicot atmuguriski (pa ceļam apceriet visu, kas varētu būt palicis ārpus jums pieejamā notikumu horizonta);
- atpūtas brīdī izmēģiniet meditāciju par tēmu 'izslēdzošais vai'.

ir doma


silpurene
24. Apr 2018 19:12

dienās kā šī, man pietrūkst mājās sastapt Reiņa jautājošās acis un smīnā savilkto seju.

Mūzika: the maccabees -toothpaste kisses

ir doma


bumsiic
24. Apr 2018 19:09 ...

Iestādīju dzeltenās cidonijas. Priecē tas, ka rožu stādi sāk raisīt lapu pumpurus.
Ir bērnišķa vēlme parušināt vaļā redīsu saknes...nu jāsāk tak tos bumbuļus būtu veidot. Uznāks lielie karstumi, atkal visu smukumu izdzīs lapās...bet es tieku tam pāri...pagaidām.
Pasmaidīju šodien par suņa bērnu. Tas atgāzis galvu sēdēja dārza vidū un muti papletis vēroja ķildīgu putnu pāri. Šī itāļu ģimenīte ir ievākušies priedes dobumā, iepretī logiem. Nepietiek, ka kovārni patrieca. Savā starpā tās emocijas kūsā trakāk kā uz tirgus laukuma...

ir doma

avralavral24. Apr 2018 18:15

Iesēju dzirnakmenī matjolas.

ir doma


pajautaa
[ zin ]
24. Apr 2018 17:49

nāk vasara un līdz ar to arī dažādi pasākumi, ne vienmēs stīvie un oficiālie
kur jūs uzzinat par šādiem, bieži neformāliem, notikumiem?
forumi? mājaslapās? kādas? kuras?
manā rīcībā ir tikai facebooks, kuru pārāk aktīvi nechekoju. šad tad gadās izlasīt par kaut ko, kaut kur, kas palaists garām, bet varētu būt bijis interesanti.

2 raksta - ir doma


zin
24. Apr 2018 17:46

nāk vasara un līdz ar to arī dažādi pasākumi, ne vienmēs stīvie un oficiālie
kur jūs uzzinat par šādiem, bieži neformāliem, notikumiem?
forumi? mājaslapās? kādas? kuras?
manā rīcībā ir tikai facebooks, kuru pārāk aktīvi nechekoju. šad tad gadās izlasīt par kaut ko, kaut kur, kas palaists garām, bet varētu būt bijis interesanti.

2 raksta - ir doma


kjeerpis
24. Apr 2018 17:27

Dziļā doma nav mana stiprā puse.
Tikai smieklīgums.

Nevajag to aizmirst.

1 raksta - ir doma


deloveja_kundze
24. Apr 2018 17:23

kā lai sevi motivē kaut kam vairāk par iešanu gulēt jau 9os vakarā?

6 raksta - ir doma


brookings
24. Apr 2018 16:31

There is a light that never goes out.

1 raksta - ir doma


likcepure
24. Apr 2018 14:45 Lapeņu kolonija

Aizvakar biju dzejas lasījumā Lapeņu kolonijā Skanstes ielas rajonā. Kad jautājām, kā tika nolemts šeit rīkot pasākumu, saņēmām atbildi: "Tur pamestā mājā dzīvoja viens bezpajumtnieks, kurš kādā dienā pamodās no tā, ka viņa mājai rauj nost jumtu." Un viss, ar to stāsts beidzās. Sabrukusi māja, gruvešu kaudzes, ugunskurs no turpat atrastajiem dēļu gabaliem, desas un Absolut šņabis no kakliņa* (jo glāžu tur nebija). Visa centrā sēž klasiķis Uldis Bērziņš, un notiekošo filmē Ilona Brūvere. Vakar klasiķi atkal satikām Akka Laa autoru pusdienās / balvas pasniegšanā. "Redz, vakar tikāmies Lapeņu kolonijā, šodien jau restorānā Bibliotēka nr. 1," es teicu. "Vienmēr jau nevar tā kā vakar," skumji atbildēja Uldis Bērziņš.

Kad sāka pasniegt balvas, viens no galdiņiem izlikās to nemanām - sarunājās un ēda, skaļi džinkstinot dakšas un nažus. Ieskatījos uzmanīgāk un ieraudzīju, ka galvenais trokšņa avots pie šī galdiņa ir neviens cits kā maestro Raimonds Pauls.

*Es personīgi šņabi nedzēru.

4 raksta - ir doma


sirualsirual
24. Apr 2018 16:01

es gribu būt šīs paaudzes lūiss kerols

ir doma


sirualsirual
24. Apr 2018 15:49

daba ir cilvēku autore. cilvēki ir atkritumu autori. ja tu mīli dabu, tev jāmīl atkritumi. tieši tāpēc ir ģeniāla Harmonija Korina filma "Trash Humpers", kurā cilvēki mīlējas ar atkritumiem - tā iemieso bezierunu, jā, arī bezprincipu mīlestību pret visu esošo.

ir doma

Back a Page