Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

Friends of Friends


mapats
17. Apr 2021 19:49

Baiļuporns - oficiālās ziņas.

(c) no CRP bitšūta komentiem.

ir doma


ravejsledzejs
17. Apr 2021 08:22 balkona stāstiņi

tulpes pilnziedā. trīs šodien nogriezu, lai būtu pušķis, ko māsas vīram dzd iegrūst. bet tā - krūmcidonija pilnziedā, viena zemene arī jau vienos ziedos (pārējās gan vēl nav). māllēpītes arī pāris ziediņus izspiedušas. avenei tādi pumpuri, ka drīz plīsīs. sūdzējos, ka neaudzelīgs gads, jo viss stāv uz vietas. tagad uz īsu brīdi neliels siltumiņš un +22-25 pēc Celsija pa dienu un mazs sprādzieniņš un visi gaidītāji atplīsa vaļā teju vienlaicīgi. redīsi gan jau kuro gadu tiek sēti, bet līdz apēšanai neizaug. Frīda (sīkā duriņa Felis catus) izravē. lai apēstu vienu lapiņu izrauj visu augu. nu es jau neko. tikai iesēju atkal izravēto vietā. lopiņam taču vajag pavemt...

ir doma


scaramouche
17. Apr 2021 18:02

Kaut kā biju palaidis garām šo lielisko versiju.

Henk Poort - Sound of Silence

ir doma


hurt
17. Apr 2021 17:24

Es tikko apjēdzu, ka pat sev esmu uzlikusi kaut kādu dzimumbloku ņaudot par to, kā vīriešu t-krekli veikalos ir ar interesantākām apdrukām - jēzus kristus, sieviešcilvēk, vienkārši velc vīriešu S izmēru, vai tiešām tam ir kāda nozīme, tas ir t-krekls! Prātsprādzis.

1 raksta - ir doma


juriic
17. Apr 2021 17:04 .

iedod 'izdzīvotājam' 100.000 eiro un paskaties kā viņš aiziet bojā.

ir doma


aborigens
17. Apr 2021 16:05

šodien tik saulains un jauks, ka visa pasaule šķiet no zelta putekļiem un šampanieša. Aizslāju pēc lielākas kastes un zemes manam daudzcietušajam rabarberam, pa ceļam piestāju grāmatveikalā, it kā jau lai tikai paskatītos (ahakātad 4 grāmatas nopirkt nav paskatīties, aborigēn). Pie reizes varēju apbrīnot arī citu cilvēku prioritātes - rindas pie apģērbu veikaliem. Izskatās, ka cieņā humpalas un visādi outleti, garākā rinda, manuprāt, bija pie Adidas. Tad jau laikam jāpagaida vēl kādas nedēļas, kamēr cilvēki apmierināsies.

Mani jaunu štātīšu vietā iepriecināja Juris Zvirgzdiņš un "Esse un... un..."

ESSE UN DIEVS

Kādreiz, polemiskā aizrautībā, Esse noliedz Dieva esamību. Tās pašas dienas vakarā Dievs piezvana Essem un atgādina par savu esamību. Un tas - PATIESI! - ir BRĪNUMS, jo telefona, kā zināms, Essem nav.

ir doma


miligrami
17. Apr 2021 15:31 Par poti

Sapotējos, tagad gaidu lomkas.

ir doma


heishy
17. Apr 2021 14:45 Kā garšo debesis

- ko ēdat?
- Banānu pankūkas ar putukrējumu un šokolādes mērci.
- man ir divi svari. Vieni krāj putekļus, es jums varu aizdot.
-....

4 raksta - ir doma


heishy
17. Apr 2021 12:15 Dzirdi kā līst.

rain GIF


[click image for refreshement]

ir doma


justlive
17. Apr 2021 11:44

Ja šī drausmīgā, nepanesamā totālā sabrukuma un neaizpildāmā tukšuma sajūta ir cena tam, ka es tādējādi neveicināšu citu cilvēku savienības izjaukšanu un nesabojāšu citu cilvēku dzīves, tad es esmu gatavs šo cenu maksāt un šīs sajūtas pieņemt un tās izdzīvot.

ir doma


ctulhu
17. Apr 2021 11:44 kad ķīna noder

Parasti mums Ķīna šķiet apdraudējums/ konkurents.

Bet dažreiz ir labi ka tā ir tāda, kāda ir.

Ja izlasa šo

https://jauns.lv/raksts/par-veselibu/438641-pertiku-embriji-ar-cilveku-sunam-kinas-un-asv-zinatnieku-raditais-liek-uzdot-jautajumus

Tad skaidrs: Rietumnieki ētiķosies. Ķīnieši darīs.

6 raksta - ir doma


justlive
17. Apr 2021 11:32

Pēdējās divās nedēļās man bija neatkārtojama sarakste ar lielisku cilvēku un manu dvēseles radinieku. Vakar vakarā es iemīlējos no pirmā acu skatiena. Pēc pusnakts mana sirds tika pilnībā salauzta un pasaule ir sagriezās kājām gaisā. Šodien no rīta es atvadījos no sava dvēseles radinieka un viena no lieliskākajiem cilvēkiem, kādu jebkad iepriekš biju iepazinis.

Sajūta ir :((((((

ir doma


ingmars
17. Apr 2021 09:56 Astra Z

Izstāvēju rindu, saņēmu pirmo poti pret COVID-19. Otrā pote pēc 12 nedēļām.

2 raksta - ir doma

formica17. Apr 2021 07:52 déjà vu

"Революционное движение возглавляли, преимущественно, те же дворяне и попы, и для революционеров, тем более марксистов, Советская власть была такой же неожиданностью, как и для всей прочей публики."
http://artyushenkooleg.ru/wp-oleg/archives/187

https://austrian-institute.org/en/blog/stakeholder-capitalism-is-only-better-for-the-managerial-class/


Alison McDowell
https://youtu.be/7lva8VsYc7o

https://youtu.be/jLI_Rvcwypk
https://youtu.be/FQydOKSc1UU

https://youtu.be/7ZPP7sT4czI


#coup

ir doma


swimpis
17. Apr 2021 09:04 var jau būt

ducina darbadienās (un naktīs),(versija). vai arī tas brainwash saistīts ar vakardienas labdarības dienu, kas tiks atzīmēta ar sēru lentītēm. būs arī vaska muzejs (kādreiz bija kruta unikāla grupa, kas pārsaucās, par Tramvajs Nav Uzskatāms Par Vērā Ņemamu Pretinieku, nez kāpēc, kad mani notrieca tramvajs, pirmā doma, kad pamodos, īslaicīgi zaudējis atmiņu , bija šīs grupas nosaukums. nezināju, kur gāju, kapēc, cik pulkstens un arī kurā valstī atrodos, tas ir līdz brīdim, kad man viena no māsiņām (drīzāk vecmāsiņa) rupji teica ambulances mašīnā: "Vajag skatīties, kur ej.")

ir doma

swimpis17. Apr 2021 08:24 quote

Pewdiepie: "Life is full of surprises, but most of them are not worth it." (i don't care what is it)

ir doma


ingmars
17. Apr 2021 07:26 Cov

Stāvu garā rindā uz vakcināciju pret COVID-19.

3 raksta - ir doma


punkts
17. Apr 2021 07:12

Rupja mīna

ir doma


217
16. Apr 2021 23:17 Dumpsterdiving Reimagined: Olio: £381

Rītdien atkal par brīvu savāksim caur Olio aplikāciju mežonīgi milzīgu kasti ar ēdienu, ko Tesco atdod, jo šodien produktiem beidzās termiņš. Maizi var teikt vairs nesanāk pirkt vispār, tikai nenoorganizētos gadījumos, ja galīgi izbeigusies svaigā un R. nav izņēmis no saldētavas saldēto laicīgi un viņam jātaisa todien uz darbu līdzi maizītes.

Olio saka, ka kopā caur šiem jau esam savākuši par brīvu paiku, kas būtu izmaksājusi £381, bet es neteiktu, ka tas būtu tīrais ietaupījums, jo šādi vācot misenei paredzēto ņemam arī to, ko pa savu naudu nepirktu, nu, piemēram kkādus sagrieztos gatavos dārzeņu maisījumus vai bagels vai maizi tādos kvantumos, lol mums 1/4 no vienas saldētavas ir ar maizveidīgajiem aizkrauta.

Pārsvarā, viss ir ēdams. Ir sanācis pāris salātpakas tomēr izlidināt, jo dabonam jau ķeskainas. Bet daudz maz tagad ir skaidrs jau, ka vislabāk ņemt maizes/miltu izstrādājumus, vai dārzeņus, kas veseli vai sagriezti lielos gabalos, jo tad kvalitāte būs tāda, ka vēl nedēļu vismaz turēsies. Pārējais ir kā pagadās. No Pret A Manger viss ir ēdams vēl vairākas dienas.

Svaigas dilles arī rīt būs :)

Atgādināja, kā mēs kādreiz bariņā vilkām balaklavas un gājām tumsā vaktēt Spices konteinerus, bet notrusījām, jo laikam apsargi pīpēja pārāk tuvu, un gājām mājās ēdot kazenes tur, kur tagad Spice Home atrodas. Bet vismaz bija jautri :)

Tags:

2 raksta - ir doma


wowow
17. Apr 2021 01:01

Pandēmijas apstākļos viena lieta, kas palīdzēja nesajukt, bija F1. Es to biju skatījies jau agrāk, vēl pirms bērniem/kamēr bērni bija maziņi. Tad kaut kā attālinājos, bet pagājušpavasar, pateicoties Netflix seriālam un karantīnai, liesmiņa atkal iedegās - sākumā skatījos tikai pašu sacīksti, tad sāku skatīties arī kvalifikāciju, lasīt par tēmu, rudenī jau skatījos arī preses konferences un youtube F1 oficālo kontentu. Šai sezonai jau nopirku F1TV gada abonementu, pietiks čakarēties ar pirātiskajiem livestreamiem ar popupiem un iefrīzošanu, skatos arī treniņbraucienus un esmu parakstījies uz vairākiem youtube kanāliem par tēmu.

3 raksta - ir doma

Back a Page