Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

Friends of Friends


zazis
30. Jan 2023 18:34

Nesen sapratu, ka ļoti nevēlos situāciju, kura liktu man lietot antibiotikas. Neesmu to darījis kopš dziļas bērnības. Do dies tā arī paliks.

ir doma


deloveja_kundze
30. Jan 2023 17:18

es esmu iesaistījusies vienā Eiropas projektā, kas ir visnotaļ interesanti, šobrīd gan tiek rakstīts tikai projekta pieteikums, līdz projekta realizēšanai vēl ir krietns laiks. šobrīd es esmu bijusi kādās trīs vai četrās sapulcēs par projekta rakstīšanu, esmu vairākās epastu ķēdēs par šo projektu, un man joprojām nav skaidrs, kāda ir projekta jēga un mērķis. absolūti fascinējoša pieredze, nevaru sagaidīt nākamās sarunas, jo liekas interesanti, cik tālu vari tikt, runājot tikai par formu, ignorējot saturu.

jūtos kā tajā Black Books sērijā, kad Frenai bija prezentācija, kurā arī nekas jēdzīgs netika pateikts, bet bija visi vajadzīgie atslēgvārdi.

2 raksta - ir doma

pa_leeto
[ murx ]
30. Jan 2023 16:45

Īrēšanai parādījies mēbelēts vienistabas ( de iure vienistabas de facto 2 istabas) dzīvoklītis Purvciemā.
170 €/mēn + komunālie + 18 €/mēn ja negrib tur deklarēties

ir doma


mapats
30. Jan 2023 16:39

Kanālā fox ņūs bija un droši vien joprojam ir jaunumu apspriešanas raidījums, kur piedalās Gutfelds, Hanitijs, Vaterss, Inghama un pieaicināts saprātīgais(tāds ar kuru var mierīgi aprunāties, pajokot) liberālis, kas ilgus gadus bija pavecs nēģeris(vārdu neatceros). Laikā, kad vēl skatījos šo raidīījumu(līdz 2020) šis nēģeris sagāja komunistā un tika aizvietots ar kautkādu feministi, kas izrādījās dumja un lecīga(nekā jauna šajā pasaulē) un arī tika izdzīta. Ap to laiku arī beidzu skatīties foksņūsu, jo Rikijs Gervais bija interesantāks.

Izsludinu viscibas konkursu uz saprātīgā(tāds ar kuru var mierīgi aprunāties, pajokot) liberāļa lomu savā cibas dzīvē. Atlase visdrīzākais nenotiks, bet tiks runāts ar visiem(kas var mierīgi aprunāties, pajokot).

1 raksta - ir doma

antiprojekcija30. Jan 2023 15:42 Pote vai covid?

Delfos man likās tīri laba publikācija par paaugstināto mirstību. Daži citāti:

- "Tomēr zināms, ka, piemēram, 2022. gada novembrī virs normas tika reģistrēti 6,7% nāves gadījumu Eiropā, tā liecina "Eurostat" dati. Tas ir krietns pandēmijas mirstības pieauguma samazinājums. 2020. gadā reģistrēja 40% nāves gadījumu virs normas, bet 2021. – 26,5%."

"Mirstības rādītāju joprojām tieši un netieši ietekmē arī Covid–19. Pirmkārt, pērn joprojām reģistrēja nāves, kuru tiešais cēlonis bija šis koronavīruss. Kopumā Eiropā pērn reģistrēja aptuveni 38 000 Covid–19 nāvju. Otrkārt, daļai cilvēku, kuri vīrusu izslimoja, paaugstinājās risks dažādu citu kaišu saasinājumam. Vairākos pētījumos secināts, ka pāris nedēļas vai mēnešus pēc saslimšanas ar Covid–19 palielinās sirds slimību un sirdstrieku risks. Jāņem vērā arī veselības aprūpes noslogotība – pēdējos gados pandēmija krietni palielinājusi ārstu pacientu loku, kas nozīmē, ka daļa cilvēku netiek uz izmeklējumiem vai ļoti ilgi gaida rindā, kas arī rada papildu riskus veselībai."

"Arī Latvijā vakcinācijas saistība ar augstāku mirstības rādītāju nekā pirmspandēmijas periodā neapstiprinās. SPKC informē, ka nevakcinēto populācijā mirstība ir būtiski augstāka nekā vakcinēto. Turklāt šie dati salīdzināti "visu nāves cēloņu katlā" – tātad nevakcinētie biežāk mira arī citu iemeslu dēļ, ne tikai saslimšanas ar Covid–19."

Protams, cik man zināms, pagaidām vēl pilnas bildes nav, un papildu mirstības iemesli joprojām tiek pētīti. Taču vienalga jāpatur prātā šī proporcionalitāte salīdzinot ar covid epidēmiju.

32 raksta - ir doma


ctulhu
30. Jan 2023 15:17 Kādu nākotni mums piedāvā kreisie:

Pēc Antiprojekcijas, šādu:

/tieši "bagātajos rietumos" aizvien vairāk pieaug izpratne par šīm problēmām, kas, cerams, novedīs pie būtiskām dzīvesveida izmaiņām (gaļas neēšana, mašīnu nebraukāšana, mazāku/ekoloģiskāku platību apdzīvošana, uc)/

no

http://klab.lv/users/zazis/394109.html?replyto=3514493

Es domāju ka mēs šādu nākotni kas nozīmētu šaurībā dzīvojošu, neceļojošu, surogātu ēdošu cilvēku stropus īsti negribam. Mēs gribam personisko telpu, ceļošanas brīvību, garšīgu ēdienu un nezaudēt dzīves līmeni in general.

Mums nevajag dzīvesveida izmaiņas. Mums vajag tādas tehnoloģijas un tik daudz enerģijas lai mēs joprojām būtu brīvi savā dzīves veidā. Citādi mēs esam zaudējuši.

P.S.

Speciāli stulbām zosīm

http://klab.lv/users/divas_zosis/116341.html?mode=reply

``Mēs`` - tie ir visi saprātīgie cilvēki. Ne zosis.

2 raksta - ir doma


extranjero
30. Jan 2023 10:50

Uzņēmējdarbība ir diezgan brutāla lieta. Tur maz vietas tīrai morālei un rūpēm par cilvēkiem, jo galvenais ir peļņa. Lielveikalam ir vienalga, vai tas peļņu gūst no kartupeļu, vai šmigas tirgošanas.

Bet ja kādu uzņēmumu sāk kritizēt citi uzņēmēji, tad tas liecina, ka nu jau ir krietni pāri sarkanajai svītrai.

https://www.statnews.com/pharmalot/2023/01/27/pfizer-covid19-vaccines-uk-bourla-children/

Es nevaru izlasītu visu rakstu, bet šis ir pietiekami nopietni:

After weeks of deliberation, Pfizer was scolded by a U.K. pharmaceutical industry trade group after its chief executive officer made misleading statements in a media interview about the need to vaccinate young children against Covid-19.

2 raksta - ir doma


zin
30. Jan 2023 12:33

slimošanas sāgu turpinot- tiku pie antibiotikām.
nu, vēl netiku. ceru, ka vakarā tikšu. cerams. jo latvija.lv uzkārusies lol

3 raksta - ir doma


zazis
30. Jan 2023 12:10 Kas to būtu domājis.

Smaller human populations are neither a necessary nor sufficient condition for biodiversity conservation.
Consumption patterns, largely from developed economies is a major driver of biodiversity loss.

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0006320722003949

48 raksta - ir doma


brookings
30. Jan 2023 12:09

Have you ever considered you might be a cunt?

2 raksta - ir doma


mapats
30. Jan 2023 11:36

Kuri ir tie gļēvuļi, kas uztaisīja lapu https://www.covidgudrie.com/ ?

31 raksta - ir doma


prtg
30. Jan 2023 11:33

Mitincināšana

ir doma


klusais_okeans
30. Jan 2023 11:27

interneta nejaušību dievi nolēma, ka man šis rīts ir jāsāk ar deputāta Jencīša sektas video. Ja nu jums arī pārāk labs noskaņojums, te var pabojāt, klausoties, ka liberāļi jāsit tā, lai paliek "asiņaina sloksne" vai "sieviete bez vīrieša ir absolūta nulle". 

Garastāvoklis:: oh no

20 raksta - ir doma


zazis
30. Jan 2023 10:43

Kāpēc šobrīd tiek vainotas vakcīnas, ja visi dati liecina par to, ka tieši COVID izslimošana rada paliekošas sekas veselības stāvoklim? Bieži smagas un ilgstošas.
Tiešām tas ir tikai dažu pošmīžu haips, kurš rada sajūtu, ka daudziem ir pārliecība, ka ir kāda milzu mistiska sazvērestība un manipulēšana ar datiem globālā līmenī?

20 raksta - ir doma


vakardiena
30. Jan 2023 09:33 Pavasaris mani sauc

Terapeite pirmajā tikšanās reizē teica, ka es atstāju silta cilvēka iespaidu. Un es nevaru beigt par to domāt. I've been called hot, bet that's not the same, hehe. Es sev ar visu ko saistos, bet ne ar siltu, es jūtos pārāk tīģerīgi lecīgs un ar asiem stūriem, kas nav slikti. Vienkārši- citādāk.
Vēl man ieteica aiziet pie psihiatra un noskaidrot, vai man nevajag medikamentozu palīdzību ar ikdienu. Man liekas, ka šobrīd nevajag, turos šobrīd pie savām mazajām lietām, joprojām ir inerce iet ārā, gatavot ēst, gribēt lietas. Bet vispār man ir bail, ka es tur aiziešu un tāds grumpy onkulis man teiks- akdies, bet ko Jūs šeit esat atnākusi, Jums taču viss ir kārtībā, Jūs vienkārši esat ... es nez, slinka?! Vai ka šis ir human condition un tā ir un vienmēr būs un nekas nebūs citādāk, tā ir tā pieaugušo dzīve, nevis depresija, ja! Get over it!

Citās ziņās dīdos un dricelējos par to, vai man nākamnedēļ vakarā vajag braukt uz Mālpili skatīties Kalendārs mani sauc. Es ļoti gribu redzēt izrādi, bet es neesmu droša, ka manam pirmajam garajam braucienam jābūt tumsā, uz nepazīstamu vietu, pīķa stundā. Es gan varētu braukt agrāk un tad sēdēt mašīnā VISAS stundas līdz izrādei. Hmm, hmm, vispār laba ideja, jo pietiktu jau ar stundu agrāk izbraukt. Ha, fuck yeah!

Man ļoti patīk šis gaidīšanas laiks, kad pavisam, pavisam drīz būs pavasaris, sapņot par to kā es saulē sēdēšu hamokā, vedīšu puķu stādus balkonam (ko droši vien nedarīšu, bet man patīk sapņot par zaļu balkonu), kā saule spīdēs acīs, kā es no rītiem braukšu peldēties jūrā. Nu labi, man vienkārši patīk sapņot, not much into that šeit un tagad :)

1 raksta - ir doma


extranjero
30. Jan 2023 07:16

Pandēmijas laikā visriebīgākā bija šī nepārtrauktā gaslaitošana – ka jebkurš iebildums un bažas par īstenoto politiku tika automātiski norakstīts kā konspirācijas teorija, kovididiotu murgi, folijas cepures un dažreiz vienkārši kā psihopātija. Daži cibā joprojām nodarbojas ar šo gaslaitošanu.

Klasisks piemērs šim: https://twitter.com/munnwez/status/1619654470694236162

Tagad izrādās, ka ir oficiāli ieraksti, ka armija izspiegoja mājsēžu kritiķus. Tas ir pilnīgi nesaprotami, jo atceros, ka UK lēmums par mājsēdēm tika pieņemts ar lielu svārstīšanos. Bija ļoti liela iespēja, ka UK būtu gājusi Zviedrijas modeli.

10 raksta - ir doma


basta
29. Jan 2023 22:55

5 sek. Nepaspēju noreaģēt. No sākuma mazliet satraucos, tad izdomāju, ka droši vien būs pludmale un tad kalns, sapriecājos un lēnām devos ceļā. 20min papētīju kartes mašīnā un sāku lenām kāpt. Kaut ko laikam biju sadomājies, jo liekas, ka pēc Vroclavas viss ir tik skaidrs. Un arī 17.01 - jā.
Neko neredzu, bet turpinu skatīties.

Kāpiens bija skaists - bieza migla, vējš, tik redzamība apm.25-30 metri. vietām kā Mušu kalns, vietām purvs un izskalota, akmeņaina, moču izbraukāta stiga. Fonā visu laiku varēja dzirdēt šaušanu.

Dienas lielākais prieks un pārsteigums - sencis piedāvāja uzlikt Stellai vējstiklu. Esot garlaicīgi. Tikko pasūtīju, kamēr nav pārdomājis.

1 raksta - ir doma


prtg
30. Jan 2023 00:14

Tu alto passo e vecchio, primitivo ripasso!

ir doma


zin
29. Jan 2023 22:06

citāts:
so, you used to think you are indecisive but you aren't sure any longer?
(:

1 raksta - ir doma


sarkans0987
29. Jan 2023 22:00 Baltie pirksti

Šī ir pirmā ziema, kad es nevis neapzināti resnēju, bet gan apzināti tievēju. Un man iet labi. Un es pati ar sevi lepojos. Bet tam ir viena blakusparādība - šausmīgi salst. Rokas gandrīz vienmēr ir ledus aukstas. Atgriezušies pat baltie pirksti, kas nebija redzēti gadus 20.

2 raksta - ir doma

Back a Page