Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

mīlu gan


missalise
26. Sep 2018 08:22

Vecajā dzīvoklī man pie loga bija termometrs, tad nu no rītiem apskatījos, kāds ārā laiks un attiecīgi arī ģērbos. Jaunajā dzīvolī man ir plastmasas logs, pie kura tādu termometru piestiprināt nevar, varbūt jāpērk tāds - ar sensoru. Tik vai to nesaknābās tā zīlīte, kas man loga stūrī ir izdomājusi būvēt sev māju.
Mēs jau tur uzlikām norobežojumus, lai viņa saprot, ka tā ir nelikumīga būvniecība, bet viņa tam spītīgi pretojas - kā pieradusi pie Rīgas sistēmas, kad sākumā tiek veikta nelikumīga būvniecība, bet pēc tam tā legalizēta.

ir doma


krii
25. Sep 2018 23:17

Jo vecāka es kļūstu, jo mazāk interesantas man cilvēkos šķiet visādas ekscentrisma izpausmes. Nekaitina, bet garlaiko, neaiztur uzmanību vairāk kā uz mirkli.
Toties aizvien vairāk piesaista tas, ko neprotu citādi apzīmēt kā "zināšanu elegance".

3 raksta - ir doma


inese_tk
25. Sep 2018 22:51 septembris

paldies Rūjienas ķirbjiem par šo skaisto vasaru. atceros, ka 12/13 gada tumšajā sezonā sniegs uzkrita oktobra otrajā pusē un nodzīvoja bez atkušņiem līdz vēlam aprīlim. vēl maijā bija šur tur atrodams - ziema vilkās veselu pusgadu. nebiju domājusi, ka mūsu platuma grādos, kas tāds iespējams arī ar vasaru. bet izrādās, ka ir. jūtos stiprināta savā ticībā taisnīgumam šajā pasaulē.

ilustrētās vasaras beigas )

Garastāvoklis:: sāp mugura
Mūzika: K. klausās metālu kaut kādu

ir doma

udensroze25. Sep 2018 22:04

vislabāk jūtu, ka nav vairs sešpadsmit, kad apdedzinu augslējas - vājprātīgi ilgi dzīst. arī iegriezumi pirkstos ilgi dzīst :(

3 raksta - ir doma


f_g
25. Sep 2018 21:14 atpakaļ darbā

burtiņi un bilde )

ir doma


inese_tk
25. Sep 2018 21:11 septembris

graužu sēmenes, dzeru diy ķiršu liķieri no spicglāzītes, sāp mugura.
šķūnis beidzot pilnībā piebarots pilns ar malku.

1 raksta - ir doma


rasbainieks
25. Sep 2018 20:06

es gribētu uzteikt savu daidžestveidīgo, ar "mīļā ciba, tu, kas visu zini" viegli atšķaidīto cibas rakstīšanas manieri pēdējos, ahem, gados
lai atrastu, kur jāēd liepājā, jāpaskrullē tikai drusku atpakaļ
(ja kāds vēl nav piefiksējis, bens frosts ar savu solāra soundtracku šosestdien liepājā, nav jāēd, ir jāklausās)
uz daidžestu, starp citu, arī briestu

2 raksta - ir doma


martcore
25. Sep 2018 19:59

par seriāliem, kurus neviens neskatās


lūk, queen of south trešā sezona beidzās tā, kā nevarēja beigties savādāk - es, vot, prognozēju, ka viņi pie ģenerāļa kortesa STĀVĒS RINDĀ, lai nogrieztu pilsonim olas, un tieši tā arī izrādījās
vēl es skatos šo te, man patīk - galvenais neņemt vērā negaidīti aktuālās konotācijas ar seriāla nosaukumu (pilots tika uzņemts 2015.g. vēl pirms serebreņņikova sāgas)

1 raksta - ir doma


zum
25. Sep 2018 17:23

Bet dāņu firmā gan riebeklīši strādā. Zvanīju, lai noskaidrotu, kad matračus vedīs, ne cēla klausuli, ne atzvanīja.

4 raksta - ir doma


zum
25. Sep 2018 17:20

No rīta gribējās kaut ko nelāgu uzrakstīt par vāciešiem, bet tagad man aizmirsies, ko. Drausmīgi daudz darīšanu.
Sūdzēšanās Vācijā nesusi savu neizbēgamo rezultātu. Kad nogaidīju nedēļu pa virsu un pasūdzējos apdrošināšanai, ka mans auto nav kārtībā, tā vakarā piezvanīja, ka tieši esot kārtībā gan.
Sācis patikt Fords, nav tik ērts, bet stabils, veikls un uzticams. Bet nu atvadīšos, atgriezīsies mans resnais volvucis mājās.

ir doma


tvarj
25. Sep 2018 16:57

Krišnas ir tik mīļi! viņiem Rāmas ēstuvē ir izstādīti ekrāni, kuros rāda krāsaini noformētu informāciju par viņu reliģiju, veģetārismu un veģetāriešiem pasaulē īsu faktu veidā, kas ir visnotaļ interesanti, parasti palasu to, kas tur parādās.
tak šodien pie viena slaida gandrīz izspļāvu pilnu karoti rīsu, jo aktrises, zinātnieces un jūtūberes Mayim Bialik vārds uz ekrāna ticis iztulkots kā Majims Bjaļiks
man, lūk, nav ne jausmas, varbūt tā ir pareizi, bet rēcīgi vienalga!

3 raksta - ir doma


tvarj
25. Sep 2018 16:31

15 dienas līdz ceļojumam

1 raksta - ir doma


vilibaldis
25. Sep 2018 13:12 Priekšvēlēšanas

Abert Ušakovs pats personīgi šodien kontrolējot kartpeļu skaitu tuvējās skolas zupā...

2 raksta - ir doma


unpy
25. Sep 2018 12:25 Priekšvēlēšanu jandāliņa vērotāja piezīmes.

Viena no interesantākajām parādībām priekšvēlēšanu laikā ir slavenie reitingi. Ik pa brīdim tiek publicētas visādas tabulas, kurās tik precīzi tiek uzrādīta vēlētāju griba, ka pašas vēlēšanas ir teju vai nevajadzīgas. Tad nu politiskie spēki publicē un apžļembā šīs tabulas no visa pleca, shēmo nākamās koalīcijas, dala krēslus un potenciālo valsts finansējumu, aicina neapzinīgos vēlētājus nezaudēt balsis un ko tik vēl ne, melo uz velna paraušanu un mēģina apkārtējos uz šo datu bāzes visādi ietekmēt. Vienvārdsakot, viss kā jau politiķiem pieklājas.

Bet. Jau kurās vēlēšanas ir kāda ļoti skumja parādība jau tā mūsu ierobežotās demokrātijas apstākļos. Priekšvēlēšanu pekstiņu atrādītāji televīzijās un tamlīdzīgos pasākumos neilgi pirms pašām vēlēšanām uz šo tikai aptauju bāzes izdomā, kuri tad būs tie Saeimā iekļūstošie spēki un kuri tad ne. Tad tos it kā iekļūstošos aicina uz kaut kādām tur diskusijām, bet pastarīšus ignorē, it kā tādu vispār nebūtu. Rezultātā, šādi tieši un nepastarpināti ietekmējot vēlēšanu rezultātu. Godīgums vēlēšanās, protams, ir tukša skaņa, taču mani tiešām izbrīna, ka uz katrām vēlēšanām pastarīši ir pilnīgā mierā ar šo parādību. Neskrien nedz uz Satversmes tiesu uzrādīt, ka šāds izgājiens itin nekādi neatbilst Satversmes 6. pantam "Saeimu ievēlē vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās un proporcionālās vēlēšanās", nedz uz KNABu pieprasīt, lai "izredzētajiem" to uzdāvināto ētera laiku pilnā mērā ieskaita priekšvēlēšanu izdevumos pēc reklāmas laika izcenojumiem. Par to, ka pret šo sistēmu neprotestē arī paši "godīgākie" no tiem, kuri uz šīm prettiesiskajām diskusijām tiek uzaicināti, man gan nav nekāda izbrīna, tas jau apliecina tikai to, cik tad šie tiešām iestājas par demokrātiju vai vispārējām liberālām vērtībām.

21 raksta - ir doma


missalise
25. Sep 2018 12:10

Šķiet, ka studiju laikos kaut kur lasīju vai dzirdēju atziņu, ka bargāki sodi (bet ar lielāku ticamību, ka no tiem būs iespējams izvairīties), ir mazāk efektīvi nekā mazāki sodi (bet ar lielu ticamību, ka no tiem izvairīties nebūs iespējams). Tagad meklēju internetā, kur es ko tādu esmu varējusi sagrābstīt, bet neatceros. :(

2 raksta - ir doma


slepkava
25. Sep 2018 11:06 Dienas prieks :)

25% KPV.LV balsotāji nezin, kas viņu partijā premjiera kandidāts :)

2 raksta - ir doma


vilibaldis
25. Sep 2018 10:48 Bezmiegs

Pēdējās naktis mostos 4:40, lai ap 6 izdomājusi visas šķērsās domas atkal ieslīgtu trauslā nomiedzī.
Salst.

3 raksta - ir doma


virginia_rabbit
25. Sep 2018 08:50

atkal salauzu kājas pirkstiņu

Tags:

9 raksta - ir doma


bozena
24. Sep 2018 23:16

Šis septembris ir tāds nemierīgs un trauksmains. Kurmis ar ģimeni trauksmaini rok maurā rakstu rakstus, projektē lūramcaurumus. Jāsāk vilkt katetes un hipotenūzas, varbūt tur kāda slepena simbolika, vēstījums kā apļi rudzulaukā. Ciema lielveikalā nopirku kurmim divus odekolonus Šiprs un divus odekolonus Saša. Salaistīju lupatiņas, sabāzu alās. Kurmim acīmredzami patīk, jo pa nakti parādījušies vēl divi lūramcaurumi. Arī kurminatoru uzstādīju, bet kurminātors varētu būt sabojājies, jo senāk pīkstēja un kurminēja ar noteiktiem intervāliem, tagad neganti sīc bez pārtraukuma.
Es pati arī esmu nemierīga. Gribas aizrakties līdzi kurmjiem, ar gājputniem lidot jau visi var gribēt. Gribu citu darbu, gribu citu visu ko. Revolucionāra situācija, Dakter! Atcerieties, kā tur bija? Augšas nevar, apakšas negrib pa vecam vai otrādi.
Jā, un kad tos lētos odekolonus pirku, kasierpuika drusku noskatījās, visu vasaru pirkām rumus un visu ko tādu, skaidri viņam tās nacionālās dzeršanas īpatnības redzamas, bet es arī paliku cieta un ne aci nepamirkšķināju, krāmēju savus šiprus un sašas sudraba saktām šķindot.

9 raksta - ir doma


oblica
24. Sep 2018 22:39 skola

Tikko pievienojos FB skolēnu vecāku grupai "Skolēnu mājas darbi". Jo, piem., dabaszinības 4.klasei ir sviests. Šovakar līdz 10iem pildījām. Piebesījāmies abas, beigās "ziedu kalendārā", kur katram gadalaikam jāpiezīmē zieds un jāuzraksta, tā nosaukums, pie ziemas uzrakstījām "ziemassvētku kaktuss" un BB uzzīmēja kaktusu, kurā iesprausta kaut kāda margrietiņa.

12 raksta - ir doma

Back a Page