Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

mīlu gan


black_data
30. Nov 2022 22:03

Es pēdējā laikā esmu diezgan daudz paturējis savu viedokli pie sevis, atkārtojot kā mantru mana šrinka frāzi - pieaudzis cilvēks ir tas, kurš zina, ko grib, un kā to panākt. ("Diezgan daudz", protams, vēl nenozīmē "visu".) Kāda jāga kaut ko teikt, ja tu nepadarīsi lietas labākas, vai pat drīzāk - viss ko tu panāksi, ir kādu sāpināsi. Pačīkstēt draugiem par to, kas tev sāp? Totāli, jā! Un paldies viņiem par iecietību un pacietību.

Un tagad dīvainā kārtā es piminēšu Rick and Morty. Jo jaunākajā epizodē ļoti daudzi ir saskatījuši to, kā terapija Rikam ir ļāvusi kļūt par labāku cilvēku, un viņš gandrīz ir noturējis šo stāju līdz galam. Nerunājot par to, ka man epizodes filānā fāze nelikās kā pāri stāvēšanas lieliskākā ilustrācija, man arī Rika "noraušanās" nelikās nekas nosodāms. Un tad man likās interesanti paskatīties ar šādām acīm uz sevi? Varbūt arī man terapija ir ļāvusi kļūt par labāku cilvēku šādā skatījumā? With all respect to my shrink, tā globāli visi šrinki jau maļ vienu un to pašu. Tik ļoti, ka tas pat kļūst par multeņu seriāla tropu. Un tomēr, kad šrinkam izdodas sasniegt tevi personīgi ar tiem visiem vispārīgajiem "kas ir ļaunākais, kas varētu notikt", tad varbūt ir sasniegts tas punkts, kas citiem no malas izskatās kā "redz kā viņš ir audzis".

Es nezinu. Varbūt mēģinot lavierēt starp spoileriem un sensa meikošanu, es neesmu sasniedzis nevienu no tiem. Bet šis likās kaut kāds īpatnējs breaking the fourth wall moments.

ir doma


honeybee
30. Nov 2022 19:54

For the beauty
Give me something please
For it's the beauty
That's killing me

I can't trust it anymore
Or rely on its truth
It pulls me right to it
Then makes a show of its abuse
 

Mūzika: Tindersticks - For the Beauty

ir doma


f
30. Nov 2022 18:49

holy crap, nupat sapratu, ka arī es neesmu tikusi pasargāta no maniakālās mammas, kurai vajag izpausties sava bērna grupiņā. diespasarg.
  • vajag dāvanas audzītēm un auklītēm - klasika, check.
  • vajag sagādāt egli bērniem grupiņā - whyyy?
  • tad vajag mesties ziemassvētku vecītim - klasika, check.
  • jāsagādā saldumu paciņa, kas pa kluso jānodod audzinātājai, kura to nodos ziemassvētku vecītim, kurš pēc tam (cerams) izdalīs bērniem - laikam arī klasika, check.
  • un tad vajag visiem vienādus saldumu paciņu maisiņus, varbūt kāda mamma var uzšūt - right, like, 20 gabalus. un kur viņa ņems materiālu? pat lai nopirktu vienādu, ir jācer, ka nebūs visi izpirkti, kamēr tiksi līdz bodei, kur pirms tevis jau bijuši 19.


10 raksta - ir doma


slepkava
30. Nov 2022 17:23 Kiviča un Džiļa intervija

Es jūtos tiešām neitrāli attiecībā pret Kiviču, Artusu, Zuzāniem un pārējiem tādiem meļiem, bet nu melo un jūtās super. Ir šeit arī meitenes, kurām patīk asas izjūtas, nu tas vienkārši ir ekstēmi :)

2 raksta - ir doma


black_data
30. Nov 2022 16:11

Racionāli es saprotu, ka es grasos atbrīvoties no vienām saistībām, un uzņemties citas. Bet tomēr ir neliels stress par to, ka es grasos uzsākt avantūru, kurai nevajadzētu ļauties. Normāli cilvēki tā nedara. Normāli cilvēki grib vakarā ierausties savā gultā ar siltu tēju, un skatīties seriālu. Es grasos atbrīvoties no mājām vispār. No otras puses, šīs "mājas" jau kādu laiku nav mājas, kurās es dzīvoju. Šīs "mājas" pilda tikai atsevišķas funkcijas, un neviena no tām nelīdzinās "gultā ar siltu tēju".

3 raksta - ir doma


nova
30. Nov 2022 15:35 tā pagāja skaistais novembris

pirms mirkļa:
... tālāk ... )


begemots
30. Nov 2022 14:34 0 qty of fucks given

and 0 hours slept

2 raksta - ir doma


slepkava
30. Nov 2022 14:16

Pēdējā laikā bieži skatos multenes, kas saucās sapņi. Katru rītu mostos - laikam jau Aleksandrs Grīns teica, ka aukstos sviedros, bet es pamostos savādāk. Katru rītu pamostos, ka esmu vakar smēķējis sapnī, vakar esmu dzēris sapnī, un tūlīt būs pilnīgā - kā bizē teica pēdējā pēcpusē.

Nu katras mēs esma savādāks.

1 raksta - ir doma


lavendera
30. Nov 2022 13:16 Par drēbju izmētāšanu

Nesen kaut kur lasīju, ka kinestētiķiem ir paradums nomest drēbes pa roku galam (uz krēsliem, uz gultas, uz grīdas), tā instinktīvi iezīmējot savu teritoriju.

Poll #21573
Open to: All, results viewable to: All

Kā ir ar tevi?

View Answers

Esmu kinestētiķis un tā daru.
4 (44.4%)

Esmu kinestētiķis un tā nedaru.
4 (44.4%)

Neesmu kinestētiķis un mani tas netraucē.
0 (0.0%)

Neesmu kinestētiķis un mani tas traki kaitina!
1 (11.1%)

10 raksta - ir doma


virginia_rabbit
30. Nov 2022 01:18

The rest of the day was quite easy.
I did all the jobs on my list
And enjoyed them and had some time over.
I love you. I’m glad I exist.

2 raksta - ir doma


mufs
29. Nov 2022 23:53

Gribēju iet laicīgi godīgi gulēt, bet kaķim atkal sūdīgi, vēma un piedirsa stūri

Ielēju viņam zemādā ārpuskārtas ri-lac un sev vēl vīnu

1 raksta - ir doma


f
29. Nov 2022 21:12 : dzīve autobusā

lielvārdē novēroti skaistākie ziemassvētku rotājumi.

vispirms viņi iekāra lampiņu virtenes zemo koku galotnēs, nezinu, kas tās, ābeles, vai? no koka uz koku, bet tikai galotnēs, es uzsvēršu. sanāca tāda kā lampiņu sega. tad izvietoja lampiņas egles formā lielvārdes jostas rakstā. un tagad jau arī tur, tāpat kā citās pilsētās ir tie lielie lampiņu eņģeļi kokos. 

1 raksta - ir doma


lavendera
29. Nov 2022 15:22

Šonakt pirms pamošanās redzēju sapnī, ka Holivuda uzņēmusi filmu par Krievijas-Ukrainas karu. Vienlīdzības vārdā vairākās politiskajās lomās ir nēģeri alternatīvas ādas krāsas cilvēki un sižetā iepīta tēma par lezbietēm un gejiem. Un varonīgais amerikāņu militārais konsultants teju uz saviem pleciem iznes visu uzvaru.
(Tik pasakiet, ka to scenāriju šobrīd jau kāds neraksta.)

2 raksta - ir doma


neraate
28. Nov 2022 22:07

Man liekas ka puse istabas augu par godu ziemai un tam, ka ir dienas vispār bez gaismas ir izlēmuši lēni, bet demonstratīvi mirt. Toties balkona kastē izlīdis pirmais tulpes pumpurs. Like wtf?!
Puansetija gandrīz gadu izturējusi, vienu zaru jau apsakņoju, šodien citu aizlauzto ieliku pudelē, to veco neesmu ne pārstādījusi ne nolikusi tumsā

10 raksta - ir doma


krii
28. Nov 2022 20:55

Draugi, kur un kādu termoveļu jūs pērkat?

8 raksta - ir doma


au
28. Nov 2022 10:28

vēl ir viens interesants apstāklis - mūsu ģimenes locekļu skaits un ceļošana.
viesnīcas ir divvietīgas vai četrvietīgas, vilcienu kupejas - divietīgas, tuktukos ērti braukt četriem.

bet mēs esam pieci.

es jau nevaru sagaidīt to ņiguņegu kaut kādā vjetnamas stacijā, kad (noteikti) viens skries uz vienu, otrs uz otru un trešais uz trešo pusi.

3 raksta - ir doma


au
28. Nov 2022 10:24

kāpēc primāri ir sūdzēties un dusmoties. tāda sajūta, ka visu laiku līdzcilvēki meklē un atrod ārējo vainīgo, dusmojas. ne tikai valdība vainīga, bet, lūdzu, rimi cenas pacēlis, maita tāds, citur ir labāk! un kāpēc ir svarīgi šo teikt, domāt, runāt, rakstīt, ja varētu vienkārši neiet uz to dārgo veikalu un miers. bet nē, vajag taču ar pompu. vajag dusmīgi.

es te tādas maziskas lietas pierakstīju, bet nu sakāpa.

7 raksta - ir doma


toadbeauty
28. Nov 2022 10:20 Vecums nāk ar joni

Ienācu tikai pateikt, ka Nilītim šodien 18 gadu jobilejs.
Nezinu - raudāt vai smieties. Jancīgs noskaņojums.

7 raksta - ir doma


slepkava
28. Nov 2022 08:38

Vakar biju gandrīz kulturāls. Biju aizdevies paskatīties "Finlandizācija", nu kaut kā nekļuva skaidrs, kāpēc kaut ko šādu ir jātaisa. It kā saprotu, ka uztaisījuši par aktuāliem notikumiem, bet pārāk viss nesen un galīgi šobrīd negribās neko šādu skatīties. Tēli ar tādi, kas visu redz vai nu baltu vai melnu.

ir doma


krii
28. Nov 2022 00:13

Gribas pieņemt pseidonīmu Musja Ford.

2 raksta - ir doma

Back a Page