Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

mīlu gan


bozena
17. Apr 2021 23:33

Rajona Edo Suši blaknes ir milzīgs daudzums salvešu un milzīgs daudzums marinēta ingvera. Abi paliek pāri, kad suši apēsts.
Ko dara ar salvetēm, zinu, bet ko iesākt ar veselu burciņu laba ingvera?
(Mana iekšējā vecmāmiņa čukst - nu nemetīs taču ārā ēdienu).
Konkrēti mana vecmāmiņa tiešām nemeta ārā (karš, pēckarš), viņai no visa sanāca ēdams ēdiens. Ja ne citādi, tad vismaz mērce. Domāju, ko viņa būtu pasākusi ar ingveru.

2 raksta - ir doma


lavendera
17. Apr 2021 20:58

Es lietoju D vitamīnu pa 10 000 IV katru darbdienu, un ar visu to man D vitamīna līmenis ir pietiekams, bet ne optimāls.

x: "Es ēdu D vitamīnu. Vis katru nedēļu pa vienai kapsulai paņemu."

(Šonedēļnokritaunuzlīdzenasvietassalauzaroku.)

ir doma


inese_tk
17. Apr 2021 17:22 aprīlis

atklāju pliko pēdu sezonu. lavanda izskatās aizvien bezcerīgāka. laikam jāpārtrauc sapņot, jārauj ārā un jāstāda jauna. salvija arī izskatās neraksturīgi mirusi. toties no zemes izbāzušās pirmās sparģelīšu galviņas. jau nevaru sagaidīt, kad būs pietiekami, lai sanāktu ēdienreizei. pagaidām tik kādu noēdu svaigu, smiltīm zobos šņirkstot. vakar iestādīju persiku. cerams augs un zels un ziedēs un persikos un nenosals. sēšana kavējas, jo K pārtaisa dārza kastes. man tagad būs tādas kārtīgas un vienā līmenī, no īstiem dēļiem, kas noklāti ar smalku ekošmeko zviedru krāsu. iepriekš bija no random treša, bet tā kā izrādījās, ka šis ir veids, kādā es spēju ar patiku nodarboties ar gārdeningu, tad kastēm jāatdzimst no jauna estētiskākā veidolā. pelēkie strazdi atsākuši ikgadējo karu ar Hildegardi un Ādamu (manas vārnas). kaķis rok no kaimiņinies komposta maijvaboļu kāpurus un ēd. viņš ķer arī taureņus un tos apēd. nesen bija noķēris zaļžubīti. turpinās saimniecības ēkas fasādes revitalizācija. ļoti vajadzētu revitalizēt arī lieveni, viņš ir visai sapuvis un izskatās, kā pie bomžiem. bet tikpat ļoti vajag arī uzsliet nojumi ar terasi pērn nojauktās garāžas vietā un noslīpēt istabās dēļu grīdas un nosiltināt pagrabu (šoziem tur apsala kartupeļi) un restaurēt atlikušos mājas logus (un ārdurvis arī) un izrakt liekos upeņ un ērkšķogkrūmus un pārrakt kompostkaudzi un kūtsaugšas istabiņā uztaisīt skapi tūrisma un ziemas sporta inventāra uzglabāšanai un sazāģēt un sastiept šķūnī to, kas vēl nav sazāģēts un sanests un pārkārtot pieliekamo kambari un uztaisīt būrīšus svīrēm un un un un un un

Garastāvoklis:: jāiet atpakaļ ārā
Mūzika: nekas neskan

2 raksta - ir doma


neraate
17. Apr 2021 17:07

Aaaa. Latvijas Amerikas acu centrs uzbliezis tādu redzes ekselences centru un tur piedāvā plakstiņu higiēnas procedūru. Kad tos plakstiņus ar speciālu verķi tipa notīra
Un iesaka divas reizes gadā. Gar aci, pa skropstu saknītēm braukāt ar eletrisku verķi
Aaa

ir doma


f
17. Apr 2021 16:41 : piena paviljons

bet vispār nesaprotu cepienu par piena paviljonu, piedodiet, padomju laikos vienīgais veikals, ko redzēju, bija pie vecmammas laukos, plaukti tukši un gumijas dzīnieki vien plauktos, sveša tante man nopirka vienu tādu zosi, kas man likās vienkārši wow. un tas veikals neizskatījās kā piena paviljona tā viena nofotografētā daļa. tur tas sāls? ka izskatās tāpat kā titāniks un vēl kaudzēm citu novadu tirdzniecības centros? vai tas, ka piena paviljonā nav piena (kaut gan par to pēc vienas bildes nez vai var spriest? īsāk sakot, apgaismojiet mani, kamēr es no ziņkārības neesmu nobeigusies!

ir doma


f
17. Apr 2021 16:38

aizbrauksim rīt uz zoo rezidenci, lai 20 grādi neiet pavisam zudumā.

ir doma


pavisam
17. Apr 2021 15:55 Par kodiem

Mūsu skolā katrai sevi cienošai bērnu grupiņai bija izstrādāts šifrs. Zīmītes rakstījām tikai ar to palīdzību, lai naidnieks pārķerot nevar izlasīt.
Neprasiet, kas tajās tik svarīgs varēja būt.
Gan jau, ka Andris ieķēries Ivitā, bet Ivita Edgarā. Savukārt Edgaram patīk pastaigas liepu alejā.

Lai gan nē, šad un tad tā vienojāmies par tikšanās vietu un laiku. Lai citas grupas neuzzina un "neizseko".
Bija vesela atrakcija noskaidrot, piemēram, kur kurš dzīvo.
Diemžēl (vai par laimi) mūsu skolu ieskāva 5 svaigas deviņstāvenes, tāpēc, lai 90% populācijas atrastu, nebija jāmēro jūdzes.
Tāpēc grupas mūždien klīda riņķī un apkārt, neejot pa taisno mājās.
Nereāli forši.
Es biju tai barā, kuri tomēr nedzīvoja superīgajās, svaigajās, tarakānu pārņemtajās deviņstāvenēs.
Tāpēc automātiski sagrupējāmies, jo Tie Slaisti pat nejēdza pārvietoties ar sabiedrisko, kamēr mēs brīvi operējām ar piecpadmito, septīto un devīto.
Lai vai kā, māte, protams, nenovērtēja burvību un vienmēr bija nikna kā lapsene, kad es ierados mājās vēlāk par viņu.
Tātad triks bija līdz 17:30 būt, bet reizēm (lasīt - 4 dienas no 6), nesanāca...

Patiesībā jau lielākie naidnieki bija pāri ielai esošā internātskola. Tie kodu uzlauza ļoti ātri - "davai mazais smerdeli, atdod naudu".
Par laimi (vai diemžēl) man naudas nekad nebija, ko viņi diezgan ātri iegaumēja. Tāpēc baigi gausties nevar.

Nu un tad vesela māksla bija, atņemtās zīmītes šifrēt un lasīt pa gabaliņam kopā citu grupējumu kodus. Vai novaktēt un vienkārši nočiept.
Jāsaka gan, diezko grūti uzlaužami jau tie nebija...

Man nav vecuma demence vai melanholija, vienkārši Holmss tikko atrada Moriartija pierakstus.
Bet jāsaka kā ir, palēnām nāk atpakaļ "ko varēja darīt bez interneta".
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRGMsKa0I0IQpd8dE0ztU-9DO14K93Cmt7b1A&usqp=CAU

Jāpaprasa Līvai, bet šodien gan jau lielākais izaicinājums ir nobloķēt telefonu ar slepenajiem vacapiem...

2 raksta - ir doma


krii
17. Apr 2021 16:32

Vai tikai man neiet tviteris, vai arī globālie ļaundari to ir salauzuši visiem, lai nespēlējas?

7 raksta - ir doma


honeybee
17. Apr 2021 16:09

Vakar piemēram man bija 37.2, man bija skaidrs, ka es mirstu, nekāda datora, guli un lasi.
37.9 temperatūra acīmredzot nāk ar "es mirstu, bet lielākoties tāpēc, ka esmu impostors, kas nemāk darīt zinātni tāpēc man tagad jādara zinātne"

Bet vispār šis gads-ar-astīti, kurā man nav bijis sezonālās gripas, ir padarījis mani par totālu nīkuli. Agrāk taču bija tāds "yeah fine iedzer theraflu un mauc uz priekšu, tev taču patīk pseidoefedrīni", tagad sirgstu un ciešu kā tāds vīrieša stereotips.

ir doma


martcore
17. Apr 2021 15:58 taste in fridges / parazitēšana

interneta veikala ledusskapis, kuru es biju noskatījis, un manā sirdī tas iededzināja liesmu, pandēmijas laikā kritās ar katru mēnesi no 20, 25, 30, 45% sākotnējās vērtības
beigās pārvilka pār horizontu, tad es sapratu, ka zemāk vairs nebūs un nopirku

taga es sāku interesēties par nekustamo īpašumu
viss ir ļoti banku ķepās, viņas no vietas var izkustināt ja nu tikai atomkarš
starp citu, ja amerikāņi ar krieviem... nē, par to labāk nedomāt

ir doma


bozena
17. Apr 2021 15:08

Izvārīju nātru zupu. Izskatās pēc žļurgas. Un tā arī garšo. Nācās pielikt skābenes.
Vēl būs nātru-olu-loku pīrādziņi. Tas nav tā, kā izskatās. Vienkārši radiniece man bija salasījusi skaistas jaunās nātres. Nemetīs jau ārā.
Par nātrēm man ir stāsts, varbūt jau kādreiz esmu stāstījusi. Kad gaidīju Līzi, pirms kādiem gadiem 23 ap šo laiku, pāris mēnešus dzīvoju Vācijā, zaļajā Braunšveigas pilsētiņā. Viņiem tuvu pilsētas centram bija tāds kā krūmājs, paliela aizaugusi teritorija, kurai cauri tecēja upīte un bija izveidots gājēju un velosipēdistu celiņš. Tur auga skaistas, jo skaistas nātres.
Un tad man uznāca grūtnieces trakums pēc nātru zupas. Nebija gan tā, ka iepriekš katru pavasari būtu ēdusi nātru zupu. Bet pēkšņi man nātru zupa sāka rādīties sapņos.
Ņēmu šķēres un tašiņu un līdu krūmos pēc nātrēm. Garāmejošie vācieši drusku tā kā skatījās, bet domāju, ja kāds kaut ko jautās, teikšu, ka mani sauc Elīza, un man ir 11 brāļi gulbji.

7 raksta - ir doma


slepkava
17. Apr 2021 12:44

Kāpēc Latvijā baidās vakcinēties RTU pasniedzēji, jo viņi domā, ka vakcīnas izstrādā cilvēki ar tieši tādu pašu darba ētiku.

1 raksta - ir doma


black_data
17. Apr 2021 11:46 The truth is a virus

“The word is now a virus. The flu virus may have once been a healthy lung cell. It is now a parasitic organism that invades and damages the central nervous system. Modern man has lost the option of silence. Try halting sub-vocal speech. Try to achieve even ten seconds of inner silence. You will encounter a resisting organism that forces you to talk. That organism is the word.”

Tags:

ir doma

fedrs17. Apr 2021 10:53

Neesmu no tiem, kuri ienākumu deklārāciju par varītēm mēģina iesniegt 1.martā.

6 raksta - ir doma


neraate
17. Apr 2021 09:58

Man pat neērti, ka nekas. Palūdzu vakar vīram šorīt pirms foto brauciena man paparasīt kā ir, lai ja mirstu, varu to viena, bez kompānijas. Viņš pārcēla braucienu.
Pilnīgi žēl, saulīte smuka un saullēkts arī ne tik agri kā vasarā, tik smukas bildes gājušas nebūtībā!

ir doma


au
17. Apr 2021 09:57

Austra Ženēvā

2 raksta - ir doma


au
17. Apr 2021 09:33

braucam pēc potes, bērni mašīnā lūdza uzlikt Into the Unknown no Frozen.
kur nu vēl precīzāks soundtraks!


upd: jūrmalā rinda garumgara, ar zīdaini palaida visiem pa priekšu :)

ir doma


neraate
17. Apr 2021 09:24

Naktī šausmīgi slāpa un pēc tam šausmīgi vajadzēja čurāt. Tieši tāpat kā pēdējās trīs naktis bez potes. Vienā mirklī pamodos no tā, ka nav auksti un paliek tā siltāk, nomainīju garo roku naktstkreklu pret maiciņu ar īsajām rokām. Pidžambikses gan atstāju. Vienu biezo segu arī.

Visgrūtākais tas, ka nevar gulēt uz mīļākā sāna. Šodien pat galva sāp ne vairāk kā parasti, kad miegs bijis caurs, kofeīns aizkavējies un aiz loga spoža stipra saulīte

Bet trauksme, tā šausmīgā fona trauksme ir atlaidusi un palikušas kaut kādas maziņās tematiskās. Tādēļ vien bija vērts

ir doma


pavisam
17. Apr 2021 08:05 still alive & kicking

Ap desmitiem vakarā gan likās, ka speršu pa spaini - āda dega tādām liesmām, ka atliek ierīvēt ar ķiploku un saukt par brusketu.
Drausmīgs anksis, caurs miegs, aizmigt izdevās vien pēc dažām Rozā panteras sērijām.
Ap trijiem pamodos no sajūtas, ka pēkšņi ir labi - nekas nesvilst, galva nesāp...

Izlasīju, ka [info]daria pret dīvainajām izjūtām cīnijās ar skriešanu, pluss, cik atceros no mā epopejas, vienīgā cīņa pret trombiem, ir kustība.
Tāpēc izlēmu nelaizīt rētas.
Un tiešām.
Piedevām Bils & 5G iedevuši paātrinājumu, uzsitu jaunu 5k rekordiņu.P.S. Roka gan īd. Labi, ka tālredzīgi devu kreisajā durt.

Tags:

16 raksta - ir doma


neraate
16. Apr 2021 22:02

Drusku krata. T' nav. Šausmīgi nāk miegs. Aukstas kājas un āda uz rokām un kājām, sēžu zem segas. Drusku sāp mugura.
Varu apbēdināt - viss tieši tāpat kā katru vakaru, kad pārdozēju stipru karstu melno tēju (pret kājām un ādu) un pa dienu esmu ilgi staigājusi.
Nu, potes vieta sāp, jā. Tā notiek, ja tieši ar to roku neizņem līkumu un ieliekas stenderē :D

ir doma

Back a Page