Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

mīlu gan


mufs
19. Okt 2017 15:24

oh, welll

A recent study now raises the possibility that sleep could be affected by the degree to which someone feels like their life is purposeful or meaningful. /.../ found that people who reported having a greater sense of purpose in life also reported getting better sleep – even when taking into consideration age, gender, race, and level of education.

šeit

Tags: ,

ir doma


zum
19. Okt 2017 13:03

***

Tās ir uzvaras dzirkstis
Tava cigāra galā,
Tās ir uzvaras dzirkstis
Kuru pasaule mīl.

Nepiedod, netadod, pasargā līdz galam,
Satriec un tici tālāk ved mūsu mīts.

Netici glaimiem, netici valodi jaukai,
Satiec un pasveicini, privet.

Pēdējā dvēseles izkūp,
Nekas vēl jau nav galā.

Ceļš līdzās manam tuvāk vai tālāk ved.

ir doma


unpy
19. Okt 2017 12:32 Zemessargu vērotāja piezīmes.

Izrādās, zemessargi par Mazo Nameju nesauc vis to, ko padomājāt, bet gan kaut kādas mācības.

2 raksta - ir doma


bozena
19. Okt 2017 09:09

Gribēju norādīt, ka šodien ir absolūti brīnišķīgs rīts, nu jau gandrīz diena.

5 raksta - ir doma


mufs
19. Okt 2017 10:47 viesnīca šmiesnīca Londonā

advancētie londonisti, padomiņš vaig

ar muzejiem tikšu galā pati gan jau un badā nenomiršu (taču ja ir kāda must eat/ must NOT eat vieta, ar pieseivotu)

bet gūlta

a) bukot hoteli tagad?
b) bukot airBnB?
c) cerēt uz aklās vistas graudu pēdējā dienā HotelTonight?

gribu palikt drošā,lol, neibõrhudā, vazāties pa muzejiem un blenzt uz ēkām, 3 naktis

esmu nodzīvojusi līdz gandrīz 40 ne reizi neapmeklējot vietu,par kuru daudzi izsakās visnotaļ pacilājoši brīžiem; nav gan tas nekas baigi neloģisks, jo parasti no pilsētām izvairos, jebkādām

Tags: ,

6 raksta - ir doma


zum
19. Okt 2017 09:42

Raķešu zinatne.

1 raksta - ir doma


zum
19. Okt 2017 09:41

Punkts
Nez vai.

1 raksta - ir doma


virginia_rabbit
19. Okt 2017 10:39

Aizmuka no Montessori.

5 raksta - ir doma


usne
19. Okt 2017 10:18

aeorogēls
tikko zināmais nezināmajā stāstīja par aerogēlu, siltināšanas materialu, kas sastāv no gaisa, jo gaiss slikti vada siltumu. viegls, gandrīz neredzams un izgudrot sākts amērikā 1930tos gados priekš kosmosa kuģiem, kur visam ir jābūt vieglam, maz vietas aizņemošam un efektīvam.

4 raksta - ir doma

fedrs19. Okt 2017 09:43 Par nervoziem cilvēkiem un laika relativitāti

October 18, 2017 7:47 PM
Labdien! Vai ir iespējams pārtaisīt rēķinu uz citiem rekvizītiem? Rēķins nepieciešams uz mūsu mātes kompanijas vārda [..]

October 18, 2017 7:59 PM
Mēs trīs dienas gaidam pārlaboto rēķinu no Jūsu puses, ja nevar to izdarīt uzreiz - nevajag darīt vispār.

3 raksta - ir doma


indulgence
19. Okt 2017 09:29 par pēdējiem gāganu kariem, me too

Reiz tēvu/dēlu sarunā dēlam uzvaicāju, vai viņš, redzot uz ielas tādu meiču, ka mute paliek sausa un sirds lec ārā, ir mēģinājis iepazīties? Šis prātīgi atbildēja, ka ir tik daudz internetos redzējis meiču vaimanas, ka atkal kāds losis uz ielas uzbāzies ar iepazīšanos un komplimentiem, un cik tas ir derdzīgi, ka neies jau uz šī grābekļa kāpt – ar nepazīstamu meiču, kaut šī šķiet kā Afrodīte svaigi no putām, iepazīties neesot košeri.

Un principā es viņam piekrītu: lai neiegrābtos kārtējā "atšujies, nekauņa!" situācijā, labāk izlikties, ka nekādus mājienus nesaproti (tāpat 90% gadījumu izrādīsies, ka esi ne tā sapratis) un mierīgi nodarbojies ar savām lietām. Jāreaģē tikai tad, kad mājiens ir nepārprotams, tb meiča tevi saķer aiz krāniņa un velk līdzi (un arī tad pastāv risks, ka otrā rītā domas būs mainījušās, tāpēc nerviem labāk, ja vienkārši nodarbosies ar zinātni).

Tags:

6 raksta - ir doma


indulgence
19. Okt 2017 09:19 Latvieši. Vīrietības "projekts"

Lai saglabātu latviskumu, steigšus vajadzētu zaudēt valsts neatkarību, “jo ilgajos kalpības gados iemantotās svešu kungu nīšanas inerce ir tik spēcīga, ka, palicis bez šiem kungiem, latvietis steidzīgi rada tos no sava vidus, lai būtu, ko nīst, tāpēc neatkarība mūs neizbēgami noved pie pašiznīcināšanās”

1 raksta - ir doma


lennay
19. Okt 2017 08:30

Var ierobežot kāda tiesības un brīvības ar dūri, un var ar žēlām suņa actiņām. Un to pat nevar saukt par manipulēšanu, jo tu zini, ka suņa skatiens (vai kā nu tās ciešanas izpaužas) ir īsts. Kā tu vari izmantot savas it kā neatņemamās tiesības un brīvības, ja tā apzināti sāpini mīļoto?

Lūk, kā es kļuvu par dārzeni. Nelabprātīgi, tomēr brīvprātīgi atsakoties no sevis kripatu pa kripatai. Neviens man mani no sevis ar dūri neizsita. Neviens nav vainīgs. Nekāda vardarbība nav notikusi.

2 raksta - ir doma


zum
19. Okt 2017 07:17

Man pirmais sapnis pēc vīra nāves bija, ka esmu cēlusies augšā no miroņiem.

3 raksta - ir doma


chimera
19. Okt 2017 07:43

slavienie pimpja foto ir izcils piemērs tam, cik grotesks kļūst vīrietis, kopējot sieviešu taktiku.

ai mīn, sievietes visai bieži mēdz piesūtīt savus vairāk vai mazāk gaumīgus kailfoto pēc pieprasījuma un arī bez, pasūtīt uz vaļkas dienu fotosesiju rozēs vai striķos, izprintēt A2 formātā un uzdāvināt mīļotajam, taisīt soctīklos publiskas galerijas ar saviem kailfoto. ir sievietes, kuras noteikta reibuma pakāpē mūždien sāk izģērbties.

taču sieviete, saņemot kolēģa pimpja bildi, visticamāk, nejutīsies iekārdināta un diez vai sāks masturbēt, domājot par viņu. sieviete var iepostot cibā savus pupus vai sevi trusenēs un saņemt komentārus aļa sieviete kā dieviete. taču cibiņš izliek bildi ar saviem sēkliniekiem, un cilvēki nav sajūsmā.

***

man te reiz stāstīja par sieviešu porno, ko filmē sievietes sievietēm, un kur viss notiekot tik liegi, tik maigi. sievietes tiek glāstītas ar pāva spalvām n šit. tad atnāk kāda beibe un saka, ka tas ir sviests, viņai gan patīkot, kad ir ar asumiņu. tad atnāk cita beibe un saka, ka brutāls sekss patīk tām, kas ir piedzīvojušas vardarbību un vēlas vismaz tādā veidā normalizēt traumatisko pieredzi. tad atnāk vēl viena, ka saka, viss viens, jebkurš sekss ir vardarbība, jo kāda starpība, liegi vai brutāli, tāpat tevi drāž. bet es tik graužu un graužu popkornu, drīz plīsīšu.

53 raksta - ir doma


jojo
19. Okt 2017 06:46

esmu sagurusi. it kā bija brīvdienas, kurās nepārstrādājos, bet enerģijas fundamentāli trūkst. daudz kas ir atkarīgs no miega.

silts, saulains, šķiet, šodien vēl būs silts un saulains - man patīk šis rudenis, ļoti rāms. vakari jūtami tumši. rīti jūtami tumši. saule lec tikai pēc astoņiem -

4 raksta - ir doma


yoko
18. Okt 2017 22:59

Dienās, kad L paliek ar kādu citu, jau pēc pāris stundām sajūtu, kā manī sarunās ar pieaugušiem cilvēkiem atgriežas asprātība, dzirksteļo domas un var pat aizdomāties, aizrunāties līdz kaut kam iepriekš nedomātam, un, redz, pat cibā ierakstīju. Atelpu vajag. Lai gan vakarā, kad atkal satikāmies un viņš jau bija noguris un gribēja tikai pienu un čučēt, jutos arī nedaudz vīlusies, ka tas ir viss, kas mums šovakar būs un viņš tūliņ jau iemigs. Dienas ir par īsu. Un tas vēl nestrādājot.

ir doma


zum
18. Okt 2017 22:51

Piedodiet, ja varat. Bet ja es nomirstu no smiekliem...

3 raksta - ir doma


bozena
18. Okt 2017 23:21

Pieklīda dīvains izdevums - Vārda dienu kalendārs 2005.-2007. gadiem. Sastādījis, ko domajies, Valsts valodas centrs.
Tagad viņš dzīvo labierīcībās un sagādā to lietotājiem daudz pārsteigumu un jaukuma.
Mans šīsdienas nepārspēta prieka avots ir Zezostris, Borģīne un Hulda. Par pēdējo es nemaz nezinu, vai tas ir sieviešu vai vīriešu vārds.

9 raksta - ir doma


inese_tk
18. Okt 2017 23:18 oktobris

pirms ~2 gadiem, no sāmu šamaņiem uzzināju par čagu un piedalījos čagas ceremonijā. pēc tam visu laiku domāju, ka gribētos pašai viņu ievākt, bet vienmēr redzēju tikai ļoti augstu kokos vai tuvu pie autoceļiem. nesen, kad ar mammu bijām Smiltenē, atradām veselas divas cilvēka augumā. ievācām, izkaltējām. uzvārīju šovakar tēju, kopā ar ingveru, kanēli, kardamonu. tagad dzeru ar mazliet viršu medus un tā tēja liekas tāda, hmmm, ļoti grūti paskaidrot, bet tuvākais apzīmējums varētu būt - laipna un gādīga. diezgan medžik sajūta.

Tags:

3 raksta - ir doma

Back a Page