Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

mīlu gan


neraate
22. Jan 2021 20:56

Noskatījos vakar par ministru frizūrām, iedvesmojos šodien nogriezt sev matus. Nav sajūsmas, bet nav arī katastrofa.

5 raksta - ir doma


neraate
22. Jan 2021 17:50

no Meirānes "Mantojuma" grāmatas uztaisīju biezpiena plācenīšus krējuma mērcē. tā kā man tā vecā biezpiena bija daudz vairāk par tiem 500 g, laikam jāgaida arī vēdergraizes - visiem vēderi kā bumbas. bet nu ņamma. droši vien ar kkādu tofu un kokosriekstu krējumu var uztaisīt arī vegānisku

Tags: ,

ir doma


virginia_rabbit
22. Jan 2021 17:44

Eižens 5 h bija ārā ar draugu, nevarēju sadzīt atpakaļ. esot gājis jautri - daudz runājuši par dzīvi.
"es viņam pastāstīju, ka gejiem neļauj precēties un adoptēt. viņš bija tāds - bet kā, tas taču ārprāts, vīrieši nevar dzīvot kopā! tad viņš pastāstīja, ka Sallija tic dievam - un arī teica, ka tas taču ārprāts - nekada dieva nav! tad runājām, kur gribētu nonakt pec nāves. es teicu, ka gribu būt spoks. nē nē, es viņu mēģināju pārliecināt, ka viendzimuma laulības ir normālas,es novirzīju sarunas tēmu uz sarunu par toņiem, dizainu"

Tags: ,

2 raksta - ir doma


neraate
22. Jan 2021 17:47

mamū! mamū! nr.1 izkrita acs! mamū!

nekas Tāds, tikai uzlīmējamās acis izbira no trauciņa, bet man drusku nelāgi ap dūšiņu un baterija nosēdās

1 raksta - ir doma


inese_tk
22. Jan 2021 14:25 pandēmijas dienasgrāmata

vispār es kaut kā aizvien vairāk sāku cilvēcīgi saprast arī tos visnotaļ prātīgos cilvēkus, kas sāk pieslieties visādai antikovida un antiierobežojumu propagandai. vakar, t.i. 21. janvārī, ieskaitīja dīkstāves pabalstu par decembri. nav diezko liels, bet patīkami jau. iepriekšējo naudu - algu saņēmām novembra beigās, kas ar nebija diezko liela, jo novembrī jau arī nekas īsti vairs nenotika. man, protams, nekas - mums bija un joprojām vēl ir rezerves krājkontā un kopumā jau esam dzīvojuši kā nieres taukos (un mēneša laikā izmetuši štuku par auto remontu), bet lielu daļu dzīves man tā nav bijis. diezgan ilgu periodu esmu dzīvojusi no algas līdz algai, gandrīz katru mēnesi arī iešļūcot overdraftā. ja tas posms sakristu ar šo posmu būtu pilnīgā dirsā un nešaubos, ka ļoti daudziem cilvēkiem tieši tā arī tagad ir.

4 raksta - ir doma


tipa75
22. Jan 2021 13:24

Un ko tik cilvēks ir gatavs izdarīt, lai nebūtu jādara tie netīkamie, sarežģītie darbi (tāmes sastādīšana konkursam) - pat logu var viens un divi nomazgāt!

ir doma


neraate
22. Jan 2021 11:11

Tikko uzzināju, ka ir tāda "Sieviete kā konfekte" izrāde un man briesmīgi gribas. Tur esot vēl divas. Man vispār ļoti patīk monoizrāžu formāts, bet biju tikai uz vienu "Mollija saka jā!" jo paveicās dabūt lētas biļetes, patika tik ļoti, ka gribēju iet vēl, bet tad tai piešķīra balvu un dabūt nevarēja vēl trakāk, turklāt arī visas citas tābrīža monoizrādes.
Lūdzu, ciba, nesagrauj mani pasakot sūckaukāc

Bet nu es vispār esmu bijusi uz diezgan daudzām izrādēm, es esmu piekasīga, bet nu tā, ka nepatīk bija tikai vienreiz, caurlaidē ar skatītājiem Dailē "Ludviga Prodžekts", tur gan laikam arī apstājās.
Baigi nopriecājos, ja tagad daļu JRT repertuāra arī rāda pa TV, vēl pa dienas vidu, tik tagad grūti saprast kuru dienu cikos nevar zvanīt radiem :D

ir doma


f
22. Jan 2021 09:59 : es jau biju aizmirsusi, cik ļoti mani, nebīšos šī vārda - besī - ierēdņi

saņēmām, tātad, vēstuli no vsaa (sen jau, tik nebija pamanīta), ka izvēle, saistībā ar to, kam pienāksies pensija, ir "lalala bla bla bla la lal la vēl arī la la la un la la la un la la la". karoče, teikums no kādiem 27 vārdiem, no kuriem es neko nesaprau, jo sākotnējā daļā pateikts, ka paliks valstij, pēc tam pateikts, ka kaut kādam apgādniekam, which doesn't make sense, un beigās es jau aizmirsu, kas. karoče, domāju, mazums, nokļūdījāmies ar to, kurā vietā ielikt ķeksi, piezvanīšu ka es vsaa un paprasīšu, lai paskaidro cilvēcīgā valodā, ko nozīmē tas, ko ir uzrakstījuši.

zvanu, jautāju, nolasu to teikumu, otrā galā klusums.
pēc brīža:
- bet kam jūs izvēlējāties nodot pensiju?
- dēlam.
- nu tad tas tur ir rakstīts!

19 raksta - ir doma


lavendera
22. Jan 2021 09:58

"gudrais modinātājs" ir tik gudrs, ka mani vispār nemodina. kā tāda gādīga omīte.

google maps kaut kad pārvietoja manas adreses atrašanās vietu turp, kur tā nemaz neatrodas - 500 m tālāk, citā ielā. nez kā lai piespiež tos durakus piemēroties realitātei?

ir doma


jan09
22. Jan 2021 07:55 pm

Personības meklējumos:

Izlasīju kārtējo interviju ar interesantu cilvēku, un atradās atbilde:
būsim pazīstami, te jan09
- esmu amatieris multidiletants -

2 raksta - ir doma


chaika
22. Jan 2021 09:41

Poll #21413 mob
Open to: All, results viewable to: All

kuru labāk?

View Answers

iPhone 11
6 (66.7%)

Xiaomi Mi 10T Pro
3 (33.3%)

4 raksta - ir doma


virginia_rabbit
22. Jan 2021 01:54 Satori diskusija

https://youtu.be/b5SEPcc15T4

5 raksta - ir doma


vajag
[ arkls ]
21. Jan 2021 20:55 divas lietas

1. Varbūt kādam ir lieks, pārdodams un neatvērts IKEA melno galda piederumu komplekts? Ikea pašlaik nav pieejams. Pērku!
https://www.ikea.lv/lv/products/virtuve/galda-piederumi/galda-piederumi/tillagd-galda-piederumi-24-gab-melna-krasa-art-40343001

2. kur Rīgā var nopirkt Toblerone?

4 raksta - ir doma


lavendera
21. Jan 2021 20:35

viņa bieži runā par ciešo saikni ar B, kurš nomira no vēža:

"Viņam bija 46 gadi, kad viņš gāja garām."

Vēl labāk būtu - viņam bija 46 gadi, kad viņš iespēra pa spaini...

ir doma


krii
21. Jan 2021 20:37

Tikko kā paskatos uz steidzami darāmo darbu sarakstu, man no pārbīļa nāk miegs

2 raksta - ir doma


mufs
21. Jan 2021 17:10 pierādījumos nebalstīti spriedelējumi

viss ir nekonkrēti, līdz ar to slikti, iestājies atkal "nevaru vakarā piespiest sevi aiziet gulēt, guļu līdz pusdienslaikam", un tas ir tā, ka reāla pretestība vakarā virzīties uz vannasistabu un totāls pofig, kas notiek apkārt no rīta, segu pār galvu. es vakar vakarā neaizgāju uz saldētavu (20 soļi pa āru) lopiem pēc gaļas, jo nu "lai ēd sauso vienu dienu". tas nav diezko lāga.

vēl piedevām šausmīgi murgoju par strīdēšanos un šķiršanos ar vīru šorīt, un pms, karoč viss slikti, tad nu staigājot (un salstot) pa rajonu ar veco kazu, kamēr viņai pie katra staba "paga,paga, izņemš'brillīt, kas šitas i', nevar salasīt, ā, reku vēl šito neizlasīju", mana galva risināja šādas body nepozitivitī domas

uzmanies, nekaitinies, dumības, suns )

Tags: , ,

8 raksta - ir doma


pavisam
21. Jan 2021 16:35 Sirds saraujas pikucī

Sīkie aizbrauca uz kalnu.
Noinstruēju, ka jāuzpildās pēc tam, jo aukstumā (kurš jau ir prom) labais tonis ir turēt bāku pilnu.
Zvana Vārdā Nenosauktais.
- Čau, paklau 95-tais bij' jālej, ja?

Ir gada slēgšana, bet tikai tagad es uzzināju, kas ir patiess stress. Paldies providencei, ka puiks pietiekami prātīgs, lai piezvanītu PIRMS sagāzt manu dīzeli ar benžu.

Uz brīdi šķita, ka nu patiesi ir d*sā.

Tags:

20 raksta - ir doma


virginia_rabbit
21. Jan 2021 15:03 l

"nedomā, dārgā, ka tavam daiļajam augumam un rožu vainadziņam par mani tāda vara, mani pievelk tavi veselīgie uzskati"
("viņa tam apķērās ar savam liliju rociņām un viņu lūpas satikās debešķīgā bučiņā")
(1896, "Mēnešraksts")

Tags:

3 raksta - ir doma


neraate
21. Jan 2021 14:48

Un vēl man par lielu prieku un milzīgu atvieglojumu tie sīki beidzot ēda manu skābu kāpostu zupu, vīram knapi palika viena porcija. Tāds brīnums nebija piedzīvots dienas piecas! Skaidrs jau ka ilgtermiņā izlīdzinās, bet raizīte iekšā sēd (kā bērni tā nepaēduši veselīgu siltu garšīgu aibažubažu)

ir doma


neraate
21. Jan 2021 13:38

jāpieraksta jo ņamma. čili kon karne uz lielo katlu ar zilo vāku ēdamkarote kūpinātās paprikas ir ok, var pat vairāk, bērnu ēdamkarote ar putniņu bazilika, sāls, sipenju, piecu piparu maisījuma (ir ok), čili tikai viens vesels no saldētavas. raudene garšvielā nebija, drusku pieliku no tējas (1/2 tjk). pieci šampinjoni, viens selerijas kāts (var likt vairāk, nejūt), galu galā 700g jauktas maltās gaļas, viena bundža tomātu savā sulā, divas dažādas pupu bundžas (jo olīvas kāds apēdis.šņuk) arī pilnīgi pietiek, ieliku nedaudz sagrieztu Noo desu, to nejuta vispār, ķipokus divas lielās daivas nejuta vispār. ja sīki neēd, mierīgi var arī asās paprikas pulveri, vairāk sinepju, koriandru un manai garšai ar to speckaroti ķimeņu un speckaroti kumīna ir par maz, parastos piparus arī mierīgi var vairāk.
vispār sapratu, ka gribas lielāku lielo katlu (platu, bet ne baigi augsto) pat ja neizmanto bieži, šito mierīgi var taisīt pēc tās Jurkānes receptes un tad daļu vnk saldētavā
un gribas kaut kādu nezinkādu piestu ar miezeri, bet to vajag klātienē apčamdīt.

Tags: ,

5 raksta - ir doma

Back a Page