Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

mīlu gan


dienasgramata
20. Nov 2018 16:51

tikmēr valstī:

DELFI. SAB var Pabrikam izsniegt pielaidi valsts noslēpumam.
DELFI. Gobzemam nepieciešama papildus pārbaude.
DELFI. Vējonis Pabrikam devis skaidru signālu.
DELFI. Gobzems atvainojas Pabrikam.

ir doma


tipa75
20. Nov 2018 16:25

Izcepu baltmaizi. Smuki smaržo. Jāgaida lai atdziest. 17.novembrī izcepu biešu keksiņus. Garšoja labi. Nākamā reizē jāpamēģina ķirbju maize.


Iznāca labi, tikai garoziņa pabieza. Laikam par ilgu pacepu.

2 raksta - ir doma


inese_tk
20. Nov 2018 15:44 oktobris

oktobra beigas dārzā )

Garastāvoklis:: paliek auksti
Mūzika: Vera Sola - Die Die My Darling

3 raksta - ir doma


zum
20. Nov 2018 14:38

Kaut kā maz un lēni vācieši strādā. Ak pareizi, viņi tikai jāpamāca vergi, kas jādara.

ir doma


inese_tk
20. Nov 2018 15:09 novembris

mums te -3 un dārzs uz brīdi bija pilns ar garastītēm. tiiiik smukas.

1 raksta - ir doma


zum
20. Nov 2018 11:54

Itzstet pastā laikam viena veca pensionāre no Platdeuch tautas piestrādā. Tad ierakstīta vēstule, vai, viņai grūti rēķināt, jo tur jau ir pasmarkas, tad gribēju vēl aploksnes ar pastmarkām. Vai tad gribot to vēstuli atpakaļ. Nē, bļeģ, tukšas aploksnes. Labi, ka vīrieši metās man palīgā un paskaidroja, ko tad kundze vēlas, citādi paliktu bez aploksnēm.

ir doma


vilibaldis
20. Nov 2018 11:51

Vēl joprojām slims. Klepus pazuda, sākās acu grauzšana... tā ka praktiski grūti noturēt vaļā. Piezvanīju uz kursiem pateicu, ka nebūšu, sāka satraukties kā ta es tā atļaujos nebūt bez ārsta zīmes. Paldies, man vēl tikai ārsta zīmes dzenāšanas pietrūka.

Atvainojos visiem kam sasolīju brīvdienās izlasīt un sazīmēt... acīmredzot baterija pārdega. Eju turpināt gulēt.

5 raksta - ir doma


zum
20. Nov 2018 10:50

Un tagad mēs ar manu advokāti noteiksim sapulču datumus, kā mums ir ērtāk. Un lai tik kāds paprovē saslimt. Silti iesaku visiem būt veseliem.

ir doma


zum
20. Nov 2018 10:46

Izklaidītes viņam Ziemassvētkos. Bērns nav spēļu bumbiņa, kuru mētās šurpu turpu, lai viens vecis varētu izklaidies.

ir doma


zum
20. Nov 2018 10:33

Pārlasīju ziņojumu no Frau Haupt-Hallmen uz 7 lappaspusēm. Varētu romānu no šī "garadarba" izveidot. Vispirms testaments, kur Sturzenbecheriem viss pienākas. Tad, kad bērns nozagts, uzrodas 20.11.2017 tētuks un pieprasa bērnu, jo vajag vismaz bagāto mantinieci sagrābt, par māti pohuj. Par māti ziņu nav. Interesanti, kurš kaimiņš mani tik tēlaini noraksturojis: "skrējusi, kā aizšauta tīģeriene". Kur diez viņi, tādi prasti ļaudis tādus krāšņus epitetus sagudrojuši. Hmmm...

ir doma


kinskis
20. Nov 2018 10:45

es jums atbildēju sveiki
vien tādēļ ka bez brillēm es
citādi protams teiktu
ejiet dirst, ainār

ir doma


unpy
20. Nov 2018 09:51 Svētku vērotāja piezīmes.

Lai arī pavisam drusku, bija iespēja pavērot svētku svinēšanu TV ekrānā. Redzēju drusku parādes, tur bija teciņiem skrejoši laikam itāļi reāli krutās cepurēs. Redzēju dažu ārvalstu augto amatpersonu apsveikumus ar bibliotekas stalažām fonā, pie tam stalažas bija fokusā, bet tie apsveicēji galīgi ne, izskatījās pēc brīvā mikrofona brīdī, kad aparatūra ieslēgta, operators kaut kur aizgājis, tad nu šo brīdi izmanto dažādi ļaudis un pie kameras statīva stāsta, kas nu kuram sakrājies. Redzēju mazu brīdi no, šķiet, plaša pasākuma pie Brīvības pieminekļa, tur bija stāsts par asins šļākšanos un vairāki, cik noprotu, populāri sportisti drūmās balsīs paziņoja, ka viņiem neesot izvēles. Pavisam drusku redzēju, bet pilnībā dzirdēju svētku salūtu(sēdēju ar muguru pret TV) un dzirdēju pilnīgi visu svētku koncertu, kurā tika dziedātas top 10 valstiski svarīgās dziesmas, visas dziesmas atpazinu, pārsteigumu nebija.

Jau pēcsvētkos sociālajos tīklos manīju žēlošanos par to, ka bija dikti lieli cilvēku pūļi galvaspilsētas centrā savākušies, šīs žēlabas galīgi nesaprotu. Ja nepatīk pūļi, kālab tādos jālien? Īpaši jāatzīmē visi tie, kuriem nebija ērti krastmalā skatīties salūtu un pēc tam no tās skatīšanās tikt prom nevis tāpat vien, bet tālab, ka uz pasākumu bija aizdevušies ar maziem bērniem, tajā skaitā zīdaiņiem ratiņos vai suņiem. Garantēju, ka zinātnieki varēs iespringt, cik grib, viņiem neizdosies radīt tādu mākslīgo intelektu, kurš spēs reproducēt šo cilvēku spriedumu ķēdes.

4 raksta - ir doma


missalise
20. Nov 2018 09:34

Esmu atpakaļ no atvaļinājuma, galīgi negribējās nākt uz darbu, vakar pat bezmiegs laikam tāpēc mocīja. Biju ciemos pie brāļa meitiņas uz dzimšanas dienu, uzdāvināju viņai tādu spēli, ko veido 240 kartītes ar dažnedažādiem attēliem. Oriģinālā bija paredzēti trīs spēļu varianti, bet tiem bija tik sarežģīti noteikumi, ka es izdomāju vienkāršākus - no kaudzītes tiek izņemta kartīte un tas, kas to izvilcis, sāk par to stāstu. Katrs nākošais izvelk savu kartīti un stāstu turpina. Šādā variantā meitenēm spēle ļoti patika. Es vispār pēdējā laikā meitenēm nedāvinu rotaļlietas, bet drīzāk kādu spēli vai radošo komplektu, man jau šķiet, ka viņām to mantu ir vesels lērums.

Tags:

ir doma


zum
20. Nov 2018 08:42

Viņam, mērglim, esot tiesības. Kad bija tiesības maksāt alimentus, tad gadiem ilgi šīs lieliskās tiesības bija piemirsušās. Pienājumus izpildīt un tad kaut ko pieprasīt!

ir doma


zum
20. Nov 2018 08:36

Es viņam parādīšu tādus Ziemassvētkus, kādi viņam nekad nav bijuši. Ļoti speciālus. Var teikt, pat specifiskus.

2 raksta - ir doma


zum
20. Nov 2018 07:28

Tā Frau Haupt-Hellman tik dauz kļūdu salaidusi, ka man kauns viņas vietā. Pat augusta vietā augst. Es, ja tā rakstītu, C1 nenoliktu. Un tai kazai tak ir it kā augstakā izglītība. Nožēlojams līmenis.

ir doma


jojo
20. Nov 2018 07:22

pateicības:
visi dzīvi,
visi veseli,
101.gada 1.diena vakar bija laba, moža, daudz izdarīju,
miegs,
auto

ir doma


krii
20. Nov 2018 08:06

Dzīve tik interesanta, ka bezecepšu zāles vairs nepalīdz.

2 raksta - ir doma


zum
20. Nov 2018 06:02

Trauki, protams nemazgāti. Bet par biedinājumu pārējiem, tases man galvā vienmēr ir bijušas kārtībā. Tā ir vācu paruna.

ir doma


inese_tk
20. Nov 2018 02:05 novembris

saule un sniegs LV100 )

Garastāvoklis:: nenāk miegs
Mūzika: kkāds kantrī

5 raksta - ir doma

Back a Page