Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

mīlu gan


bljanna
23. Jan 2022 10:25 thunder only happens when it's raining

Sapnī bija laiska vasara ar daudz nomodā sagaidītām rītausmām (tiešām sapnis, jo šo piekot realitātē ir arvien grūtāk). Sapnī es biju sapazinusies ar bariņu džeku, kuri visi par mani gadus septiņus, astoņus jaunāki. Mēs ļoti skaisti, brīvi un nepiespiesti pavadījām laiku. Varbūt tās ir sekas tam, ka vakar draugu čatiņā bija saliktas bildes no mūsu iepazīšanās gada tieši pirms desmit gadiem jeb kā mēs sākām kopā studēt antro maģistrantūrā (10 gadi!!!). Un tajās bildēs, kā jau jaunībai piedienas, ir absolūta brīvestība, māžošanās, ballītes, izklaides, nepiespiestība un prieks vienam par otru. Varbūt sapnis bija nostalģijas atraudziņas, doma, ka to sajūtu var dabūt tikai tad (kas vispār nav taisnība, jo pēdējo reizi es vāļājos pa zemi, dzerdama vīna, kompānijā, kas mana un +18 gadi, un dejoju disenē līdz trijiem rītā arīdzan es +10) vai varbūt iekšējās alkas pēc spontanitātes (šo nogalinājis gan Paši-Zināt-Kas, gan...doktorantūras rutīna?) un bērna sevī. Un varbūt tā bija arī iekšējā refleksija par paaudžu atšķirībām un citādāko brīvības izpratni, garšu un pieredzi, piemēram, brīvību no noteiktām dogmām un laikmeta iemantotām traumām. Lai nu kā, sapnis bija jauks.

Mūzika: Fleetwood Mac - Dreams

ir doma


virginia_rabbit
23. Jan 2022 10:45

simo (aizvainoti): "es atceros to dienu, kad mamma ilgi nebija mājās. tas bija vēl vecajā dzīvoklī."

like vienu vakaru pirms daudziem gadiem!! kā tas vispār ir domāts?

Tags:

3 raksta - ir doma


indulgence
23. Jan 2022 10:16 par paaudžu dažādību

Interesanti, cik ļoti relatīvi īsā laika posmā mainās valoda un domāšana. Ienāku SC un iemetu aci http://klab.lv/stats/latest.bml ar domu, ka varbūt kas interesants ārpus mana burbuļa. Saprotu, ka nekā nesaprotu. It kā cilvēki ko raksta, daudz burtu un emociju, bet es vienkārši nesaprotu, ko tas rakstītājs vēlējies pateikt. Man tas šķiet randoms un nesakarīgs vārdu savirknējums. Šī apziņa piezemē un ļauj pieņemt to, ka piederu pie aizejošajiem.

1 raksta - ir doma


neraate
23. Jan 2022 10:16

es kā māte visbiežāk operēju uz čuju. tas ir grūti izskaidrojams, bet jutīgs un diegzan precīzs mēraparāts. jau no piektdienas man sāka 'nepatikt' vecākais bērns. sestdien tāds kā klepiņš, bet ne visu laiku, enerģijas līmeņi agrākie, ēd, guļ, uz wc iet, objektīvie rādītāji labi. bd laikos es šitā paturēju mājās un tad parasti arī pāris stundu laikā tiešām bija slims. bet nu manu iekšējo vaimanologu atcēla Objektīvi Apstākļi. naktī šis pamodās raudulīgs (murgojis) un karsts (roka teica 38,5, termometrs paspēja izmērīt līdz 37,5 kad jau bija padzēries, izlīdis no segapakšas un kādu laiku pavēdinājies). cēlās vēl otru reizi, atkal iedevu padzerties. tik žēl, ka uz testu tik piektdien, kas nozīmē ka šo nedēļu pirms brīvlaika netiks vispār, pat ja tas būtu 24h vīrusiņš. jāsāk gatavoties grūtai naktij, pieredze rāda, ka parasti ir 8-12h nobīde pirms nākamajam sākas tas pats

ir doma


pavisam
23. Jan 2022 08:46 Gribam zināt

Jautājums tiem, kuri paši sev priekšnieki:

KĀ JŪS PIESPIEŽAT SEVI STRĀDĀT?!

Man ir sajūta, ka bez Jākoba vēsās elpas uz skausta, es vispār neko nevaru padarīt.

Pārņēmu no mā vienu klientu, darba ir diezgan daudz.
Ne tik daudz, cik pēdējās darbavietās, protams, bet teiksim, 2 dienas nedēļā vajadzētu kapāt.

Bet Netfliksā ir visa kā daudz vairāk, esmu sev apsolījusi sākt gatavot, kaut kad arī jāķeras pie mājas uzkopšanas, varbūt pat egle jāiznes.

Vienu atbildi jau saņēmu - piķis spiež. Bet man, laikam, tā īsti nesanāk, jo mēneša rēķins ir nemainīgs, vienīgais, ka pēc kāda laika varētu sanākt ķeza.
Bet tas ir PĒC KĀDA LAIKA, so...


Kā jūs to darāt? Nosakāt laikus dienā, kad strādājat? Nosakāt nedēļas dienas? Apsolat sev vienu sēriju, ja izdarīsiet šo?

Tags:

33 raksta - ir doma


krii
23. Jan 2022 00:09

Agrāk man nepatika Sicīlijas un Apūlijas sauso sarkanvīnu saldenā pēcgarša. Tagad esmu to iemīļojusi, un Primitivo šobrīd ir mana mīļākā vīnogu šķirne.

ir doma


kini
22. Jan 2022 21:55 .

pirms kāda laika medīju matcha tēju, tika atrasts normālākais price/performance un liela krūze faktiski ir manas ikdienas brokastis. neesmu pārliecināta, vai īpaši vairs izjūtu efektu, bet vienkārši garšo. vienīgi dikti krāso zobus, tad nu higiēnistes apmeklējums ir biežs un ikdienā arī nākas piedomāt. vakar 5dienas ēšanas izvirtību rezultātā atcerējos, ka man garšo arī mochi. šodien atradu veikaliņu, kur tirgo, pāris nopirku, bet jāsaka, ka iepriekš ēstie bija labāki, plānāka mīkla un staipīgāka. tā nu nākamais challenge būs atrast, kur pirkt tādus, kā garšo, katru reizi nesūtot no restorāna. matcha, mochi, prasās vēl trešais saskanīgais nosaukums :D

Tags: ,

ir doma


virginia_rabbit
22. Jan 2022 20:34

kādas jums ir pēdējās 5 spēlētās spēles (stīmā atvērtās vai citādi)?
šeit:
Goat Simulator
Deer Simulator
Genital Jousting
Wobbly Life
Heroes III

Tags:

22 raksta - ir doma


neraate
22. Jan 2022 19:22 Padoms vajag. Mopēds nava mans

Tātad situācija: bd pirmdien bijis incidents, kad audzīte rāvusi sīko aiz auss tā, ka tur ir pušums. Izrādās ir vēl citi vecāki piedzīvojuši dažādas citas vardarbīgas epizodes no konkrētās personas. Ko var darīt no malas trešā persona, kam nav vienalga (mātei arī nav, bet viņai objektīvu iemeslu dēļ nav diži daudz resursu) un kam ir mātes pārsūtīta bilde no Whatsapp?
Gaidu nopietnus ieteikumus. Vadība atrunājas, ka audzīte pieradusi strādāt ar lieliem bērniem, šobrīd ejot kkādos kursos, iepriekšējā auklīte nomainījusi grupu jo it kā nevarēja izturēt kā izturas pret bērniem. Bērns ies citā grupā, bet problēma paliek.


Karoče tagad var arī anonīmi, tikai anonīmos komentārus laikam nevaru izdzēst :D

4 raksta - ir doma


aizliegts_v
22. Jan 2022 19:28

Sestdienas vakaram

Etnozoom - Pele/Kiiriminna

Tags:

ir doma


honeybee
22. Jan 2022 19:11

Kā zināt, ka taviem draugiem ir tikpat debīla humora izjūta kā tev:

nosūtu bildīti ar pozitīvu testu
saņemu atbildi "Tu esi stāvoklī?"

(es vēl arvien drusku spurdzu par šo, cik nu varu)

15 raksta - ir doma


krii
22. Jan 2022 17:59

Janvāra skrāpējošā, zvirgzdgraudainā tumsa.

ir doma


lavendera
22. Jan 2022 16:57

Visticamāk, viņai pat nebija laika saprast, kas notiek. Viņa nekavējoties nomira.

3 raksta - ir doma


neraate
22. Jan 2022 16:17

Sīkiem ir tāda spēle "Vardarbīgais šmurgulis" kad viņi lielajā gultā salien zem segām un spiedz Vardarbīgais šmurgulis, dauza kājas pret gultu un ķiķinās

Kāpēc es nevaru spēlēt?
Jo tev jābūt tīrai un jālien ar galvu zem segas, man saka

Tags:

2 raksta - ir doma


lavendera
22. Jan 2022 16:05

Jūs taču visi zināt - ja bērnam bieži ir iesnas un viņš elpo caur muti, tad sabojāsies stāja un būs muguras problēmas?
(Es par to pirmoreiz padzirdēju pirms gadiem trim, skaidrojumu jūtūbē noskatījos vien pirms dažiem mēnešiem.)
Paskaties spogulī, ja tev mēles malas ir tādos kā vilnīšos, iespējams, tev arī ir bijušas pārāk biežas iesnas...

1 raksta - ir doma


dienasgramata
22. Jan 2022 11:10

Ainārs Šlesers: "Godājamā Latvijas tauta, šajā video ir mans viedoklis par vakardienas svilpšanu"

p.s. vispār viņš tajā video konsekventi runā par svilpošanu, nevis svilpšanu

1 raksta - ir doma


lavendera
22. Jan 2022 10:19

Ir iespēja lasīt atsevišķu cibiņu draugu lapu, vai nav iespēja lasīt friendsfriends? Tas atrisinātu problēmu tiem, kas nevēlas līst iekšā piekakātā linkā, vismaz kāds filtrs.

4 raksta - ir doma


bljanna
22. Jan 2022 01:11

Manas darba vadītājas T.T. rokraksts ir kā ārstam. Tas ir būtiski un apgrūtinoši, kad saņemu viņas skribelētos komentārus uz maniem tekstiem. Tiešām, tiešām apgrūtinoši. Apmēram 50% es minu pēc konteksta.

5 raksta - ir doma


slepkava
22. Jan 2022 01:14

Nedaudz tā aizdomājos par to Covid shit, ja jau 5k dienā viņu atrauj, kāda jēga ir taisīt tās pārbaudes lielveikalos ar sertifikātiem? Tos kas nevakcinējās, pieņemu, ka šobrīd nekādi vairs pārliecināt neizdosies, jo ja jau darba ierobežojumi viņus nekādi nepārliecināji, tad jau ir kā ir. Tas ka viņi saslims lielveikalā arī pieņemu ir pa lielam maza iespēja, varbūt palabojiet un ir kāds pētījums, ka lielveikalā visi saķer covid? Vakcinētie tāpat saslims, jo viņi ir kļuvuši krietni neuzmanīgāki, kāda jēga no šī ierobežojuma?

10 raksta - ir doma


udensroze
22. Jan 2022 00:05

Kopš covida man salst daudz vairāk nekā jebkad iepriekš. Pēdas un vispār viss.

Tags:

2 raksta - ir doma

Back a Page